24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN ÇARŞAMBA KİTAP FUARINDA CANSU CANAN ÖZGEN İZDİHAMI

Samsun Çarşamba Kitap Fuarında Cansu Canan Özgen izdihamı

Samsun'un Çarşamba ilçe Belediyesi tarafından bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarına katına Cansu Canan Özgen, hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaştı.

06 Mayıs 2018 Pazar 12:03 GÜNCEL

Samsun'un Çarşamba İlçe Belediyesi tarafından bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Şehir ve Kültür temalı Çarşamba Kitap Fuarı panel, söyleşi ve imza etkinliğine katılan ünlü televizyon programcısı Cansu Canan Özgen izdihama neden oldu.


Samsun'un Çarşamba İlçesi Abdullapaşa Meydanı’nda kurulan 1800 metrekare kapalı alanda başlayan 6'ıncı Çarşamba Kitap Fuarı dolu dolu geçiyor. Yapılan açılış töreninin ardından kapılarını açan fuara bölge halkı yoğun ilgi gösteriyor. 

Bu yıl 6'ıncısı düzenlenen Çarşamba Kitap Fuarına Habertürk kanalında Öteki Gündem isimli programın güzel sunucusu olan Cansu Canan Özgen'de katıldı. Türklerin Serüveni isimli bir söyleşi yapan Cansu Canan Özgen, Çarşamba Kitap Fuarında hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaştı

HÜSEYİN DÜNDAR, “ETKİNLİKLER DOLDU DOLU GEÇİYOR”

Çarşamba’da kitap fuarı etkinliklerinin geleneksel hale geldiğini kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar,  “Panel söyleşi ve imza programlarımız ilgi görüyor. Yayın evlerimiz satışlarından memnun olduklarını söylüyor. Halkımızın ilgisi bize güç veriyor. Yaptığımız işin doğru bir karar olduğunu görmekten mutlu oluyoruz. Mustafa Karaosmanoğlu, Emin Kazım Şen, Şaban Sağlık  ve Mustafa Said Kurşunoğlu’nun “Şehir Üzerine”, Cansu Canan Özgen’in “Türklerin Serüveni”, Tarık Tufan’ın “Şehirlerin Edebiyatı, Edebiyatın Şehirleri”, Şükrü Erbaş ve Kaan Murat Yanık’ın “Şehirler ve Gölgeler” konulu söyleşi ve imza programları gerçekleştirildi. Fuarımızın teması olan Şehir ve Kültür’ü konuşuyoruz. 13 Mayıs Pazar gününe kadar açık olan etkinliklerimize tüm halkımız davetlidir. “ diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak Samsunspor'un küme düşmesi ile ilgili ayak oyunları var dedi

Samsun Valisi Osman Kaymak Samsunspor'un küme düşmesi ile ilgili ayak oyunları var dedi