24 Kasım 2020 Salı

SAMSUN CHP MİLLETVEKİLİ ZEYBEK, HAVZA BELEDİYE BAŞKANI SEÇİLEN AK PARTİLİ ÖZDEMİR'İ TEBRİK ETTİ

Samsun CHP Milletvekili Zeybek, Havza Belediye Başkanı seçilen AK Partili Özdemir'i tebrik etti

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 31 Mart yerel seçimlerini kazanarak Havza Belediye Başkanı olan AK Partili Sebahattin Özdemir'i makamında ziyaret ederek tebrik etti.

29 Nisan 2019 Pazartesi 15:54 GÜNCEL

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, örnek bir tavır sergileyerek Havza İlçe Belediye Başkanı seçilen AK Partili Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek görevinde başarı diledi.


CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek Havza için yapılacak her işe katkı sunmaya hazır olduğunu belirterek; “Artık seçimler geride kaldı ve halkımıza hizmet etme zamanı. Bu süreçte Havza için bizlerin üzerine düşen ne olursa yapmaya hazırız. İnşallah bundan önce olduğu gibi bundan sonraki süreçte ilçemize katkı sağlamak adına bizlerde elimizi taşın altına koymaktan kaçınmadık kaçınmayacağız. Size yeni görevinizde başarılar diliyorum.” Dedi.Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise 40 bin Havza’lı ya hizmet için göreve talep olduğunu belirterek; “Bizim için halkımızın hepsine hizmet etmek önceliğimiz. İlçemizin sorunlarını yakından biliyoruz ve bunların çözümleri için projelerimiz hazır. Nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i gün içerisinde Türk Telekom Samsun Bölge Müdürlüğü Kobi Satış Müdürü Hüseyin Önder, Çiğdem Demirhan, İlkadım Telekom Müdürü Tarık Gürbüz, Operasyonel Müdür Adnan Korkmaz, Huriye Ural ve Havza sorumlusu Recep Gündüz, Akmercan Doğalgaz Bölge Müdürü Mustafa Sezen ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor aşığı 15 yaşındaki Efe Aksakal kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Samsunspor aşığı 15 yaşındaki Efe Aksakal kalp krizi sonucu hayatını kaybetti