29 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN ÇİFTLİK CADDESİ ESNAFI DÜN YILMAZ'A BUGÜN DEMİR'E TEŞEKKÜR EDİYOR

Samsun Çiftlik caddesi esnafı dün Yılmaz'a bugün Demir'e teşekkür ediyor

Samsun'da Çiftlik caddesini trafiğe kapattığı için eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür eden esnaflar, şimdi ise aynı caddeyi trafiğe açacağı için Mustafa Demir'e teşekkür ediyor.

14 Ocak 2020 Salı 17:42 GÜNCEL

Samsun'da trafiğe kapalı olan Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılacak olması ile ilgili tartışmalar sürerken cadde esnafları da tepkilerin odağına yerleşti.


Samsun Büyükşehir Belediyesinin eski başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Çiftlik AVM projesi kapsamında caddeyi trafiğe kapatmıştı. Çiftlik caddesi esnafları ise caddenin trafiğe kapatılması ve Çiftlik caddesinde yapılan çalışmalar sonrası Yusuf Ziya Yılmaz'a pankart asarak teşekkür etmişti. Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Milletvekili olurken, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ise Mustafa Demir, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi.

Çiftlik caddesinin esnafları trafiğe kapattığı için eski başkan Yusuf Ziya Yılmaz'a teşekkür pankartı astıkları cadde için bu kez de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'in kapısını çalarak caddenin yeniden trafiğe açılmasını istedi. Samsun Büyükşehir Belediyesi esnaflardan gelen bu talep üzerine Çiftlik caddesinin trafiğe açılıp açılmaması ile ilgili bir  anket yaptırdı. Yapılan ankette Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması kararı çıktı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi anketten Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması kararının çıkması üzerine bugün caddeye iş makinaları ile girerek, burada bulunan oturma gruplarını yerinden söktü. Çiftlik caddesinin yeniden trafiğe açılması için başlatılan bu çalışmayı olumlu bulan kadar eleştiren ve tepki gösterenlerde oldu. Dün Yusuf Ziya Yılmaz'a caddeyi trafiğe kapattığı için Çiftlik caddesine teşekkür pankartı asan esnafların bu kez de aynı caddeye trafiğe açtığı için Mustafa Demir'e teşekkür pankartı asması ise 'Bu ne yaman çelişki böyle' dedirtti.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 5 Yorum

KEMAL SARIOĞLU

16 Ocak 2020 Perşembe 15:51

YAZIKLAR OLSUN. SAMSUNU MAHVETTİNİZ, ÇİFTLİK CADDESİNİ DE MAHVEDİYORSUNUZ.YUSUF ZİYA YILMAZ SAMSUNU ADAM ETTİ. ÖZLEMLE ARIYORUZ.

Oktay Cantürk

16 Ocak 2020 Perşembe 15:48

Ya açmayın şu güzel caddeyi trafiğe!!!Yazık etmeyin Samsun'a!!!Esnaf yok iş yapamıyormuş. Kapatıldığı günden bu güne Çiftlik caddesi esnafı hiç de işyerlerini kapatmadı. Demek ki iş yapılıyormuş.

Ayhan Kaya

16 Ocak 2020 Perşembe 12:38

Biz de çiftlik esnafından alış veriş yapmayalım

Ayhan kaya

16 Ocak 2020 Perşembe 12:37

Mustafa Demir bakanken yapamadığı çevre yolunu belediye başkanı adatıyormuş kuzey Güney ve Doğu batı olarak 2 tane yapacağım diye seçim vaadi yapmıştı.Baksanıza çevre yoluna başlamış.size iyi oluyor.2 tane Samsunlu varken gidip Trabzonluyu seçtiniz.yapacağına yıkıyor

Mustafa

14 Ocak 2020 Salı 19:50

Halk açılmasını istemiyor.Halk isteği mi önemli yoksa birkaç esnafın mı? Ailecek çocuklarla rahat dolaşırken gene trafiğe boğacaksınız caddeyi. Yazıklar olsun!

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Cemil Deveci'den Cıty Mall AVM çağrısı! Bu sorunu çözmeliyiz

Cemil Deveci'den Cıty Mall AVM çağrısı! Bu sorunu çözmeliyiz