26 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN ÇİFTLİK CADDESİ ESNAFLARI ZİHNİ ŞAHİN'E GÜVENLİK SORUNUNU ŞİKAYET ETTİ

Samsun Çiftlik caddesi esnafları Zihni Şahin'e güvenlik sorununu şikayet etti

Samsun'da Çiflik AVM caddesinde bulunan esnaflar, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin ile yaptıkları toplantıda Çiftlik caddesinde yaşanan güvenlik sorununu şikayet etti.

29 Haziran 2018 Cuma 17:46 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği üyeleriyle bir araya geldiği toplantıda caddede bulunan esnaflarını şikayet ve sorunlarını dinledi.

 
Samsun'un İlkadım ilçesi Çiftlik Caddesi üzerinde dükkanı bulunan vatandaşların sorunlarını dinleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yapılması gereken çalışmalarda asla geride durmayacaklarını belirterek, “Biz göreve geldiğimiz günden bu yana en çok ortak akıl vurgusu yapıyoruz. Ortada bir sorun varsa, bunun çözümü için istişarelerde bulanacağız, ortak bir karara varacağız ve uygulayacağız. Çiftlik Caddesi Samsun’un marka caddelerinden. İstanbul’da İstiklal Caddesi ne ise Samsun’da da Çiftlik Caddesi odur. Hatta adı da aynı ama vatandaşımızın dilinde Çiftlik Caddesi olarak kalmış. Samsun Büyükşehir Belediyemiz buranın trafiğe kapatılması sürecinde ciddi altyapı çalışmaları yaptı. Şimdi göze çarpan bir takım sorunlar var. Özellikle talepte bulunduğunuz güvenlik sorunları için yetkililerle en kısa zamanda görüşerek bu işe çözüm bulmaya çalışacağız” dedi.

Sevgi Kafe’de gerçekleşen toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Senel Sekreteri Coşkun Öncel, Genel Sekreter Yardımcısı Fikret Vatansever, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, Çiftlik Caddesini Koruma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Cihat Karahan ve dernek üyeleri katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da 27 bin 200 lira paranın bulunduğu zarfı sokakta düşüren çift gözyaşlarına boğuldu

Samsun'da 27 bin 200 lira paranın bulunduğu zarfı sokakta düşüren çift gözyaşlarına boğuldu