25 Ekim 2021 Pazartesi

SAMSUN ÇİFTLİK CADDESİNDE POLİSLERDE SOSYAL MESAFE KURALINI İHLAL ETTİ

Samsun Çiftlik caddesinde polislerde sosyal mesafe kuralını ihlal etti

Samsun'da Korona Virüs tedbirlerine rağmen Çiftlik caddesinde görev yapan polislerin sosyal mesafe kuralını ihlal ederek bir arada devriye turu atmaları dikkati çekti.

08 Nisan 2020 Çarşamba 16:11 GÜNCEL

Samsun'un en işlek caddelerinden biri olan Çiftlik caddesinde Korona Virüs uyarılarına rağmen yine kalabalıklar oluyor. 


Geçtiğimiz aylarda araç trafiğine açılan Çiftlik caddesinde, Korona Virüs uyarılarına rağmen hem araç hem de yaya yoğunluğu yaşanıyor. Bazı illerde araç ve yaya yoğunluğu yaşanan caddeler Covid-19 tedbirleri kapsamında kapatılırken, Samsun'da Çiftlik caddesinin de salgın nedeniyle kapatılması isteniyor.

65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı gelmiş olmasına rağmen Çiftlik caddesinde özellikle havanın güneşli olduğu günlerde yaşlıların yasağı ihlal ederek caddeye çıkarak gezinti yaptıkları da zaman zaman gündeme gelirken, bugün de caddenin Korona uyarılarına rağmen kalabalık olması ve internet üzerinden yapılan bir canlı yayın sırasında burada devriye turu atan polislerinde birbirlerine yakın mesafede yürüdükleri ve sosyal mesafe kuralına dikkat etmedikleri görüldü.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

Atakan ÇELİK

08 Nisan 2020 Çarşamba 23:30

Polis Haftasında böyle bir habere imza atmanız, hiç hoş değil! Umarım bu ölümcül hastalığın içinde görev yapan kamu personelinin yaşadığı sıkıntıları, Devleti ve vatandaşı uğruna; evinde ki çocuklarnı, ailesini unutup virüslerin içinde neler yaşadıklarnı da yazarsınız. Esefle kınıyorum.

rıza

09 Nisan 2020 Perşembe 01:07

polislere hakaret mi edilmiş haber de kardeşim. ne güzel uyarıcı bir haber yapılmış. Polislerde kendini korusun, kurala dikkat etsin denilmiş ne var bunda da, hemen suçlayıcı tavırlar içerisine giriyorsunuz. Bu memlekette bir tek siz polisleri seviyorsunuz galiba, diğer geri kalan herkes kınanacak potansiyele sahip kötü yani öyle mi.

Cenk

08 Nisan 2020 Çarşamba 16:38

Polisler gezer onlara serbest virüs bulaşmıomuş

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Mustafa Demir Samsun'un Korona Virüs durumu ile ilgili bilgiler verdi

Mustafa Demir Samsun'un Korona Virüs durumu ile ilgili bilgiler verdi