12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN ÇOK YÜKSEK RİSKLİ İL AMA AKDAĞ KAYAK MERKEZİNİ 7 GÜNDE 5 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

Samsun çok yüksek riskli il ama Akdağ Kayak Merkezini 7 günde 5 bin kişi ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediyesi, KoronaVirüs risk haritasında çok yüksek riskli iller arasında bulunan Samsun'da Akdağ Kayak Merkezini 7 günde 5 bin kişinin ziyaret ettiğini açıkladı.

02 Mart 2021 Salı 19:14 GÜNCEL

Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezinin tanıtım haberini servis eden Büyükşehir Belediyesi, şehirde KoronaVirüs vakalarında hızlı bir artışın yaşandığı bir süreçte kayak merkezi haberini basın yayın organlarına servis etmesi şaşırttı.


KoronaVirüs risk haritasında kırmızı renk kategorisinde çok yüksek riskli il konumunda bulunan Samsun'da, Ladik Akdağ Kayak Merkezini 7 günde 5 bin kişinin ziyaret ettiği açıklandı. 

Samsun Büyükşehir Belediyesi, 1 Mart tarihi itibari ile açıklanan normalleşme kararlarından yararlanamayan Samsun'da, Akdağ Kayak Merkezinin haberini yayın organlarına servis ederek, kayak merkezine 7 günde 5 bin kişinin gittiğini duyurdu. Servis edilen haberde kayak merkezinde sosyal mesafe kuralına göre hareket edildiği de belirtilirken, çok yüksek riskli il konumunda olan Samsun'da vaka sayılarının düşürülmesi ile ilgili çalışmalara ağırlık verilmesinin gerektiği bir süreçte kayak merkezinin tanıtımının yapılması 'Yanlış zamanda yanlış PR çalışması' dedirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Aykut Çepni'den Samsunlulara çağrı! Normalleşmek için kurallara uyalım

Aykut Çepni'den Samsunlulara çağrı! Normalleşmek için kurallara uyalım