29 Mayıs 2020 Cuma

SAMSUN CUMHURİYET SAVCISI VEDAT SOĞUKPINAR'IN OBJEKTİFİNDEN MUHTEŞEM KARELER

Samsun Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar'ın objektifinden muhteşem kareler

Samsun'da görev yapan Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar'ın çektiği muhteşem fotoğraflar görenleri kendine hayran bırakıyor.

19 Ekim 2018 Cuma 16:48 GÜNCEL

Samsun Adliyesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar, çektiği fotoğraf kareleri ile profesyonellere adeta taş çıkartıyor. Vedat Soğukpınar'dan muhteşem fotoğraflar..


Samsun Adliyesinde görevsi Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar, çektiği fotoğraf kareleri ile profesyonellere adeta taş çıkartıyor.  Kızılırmak Deltası Kuş Cennetinden muhteşem doğa fotoğrafları çeken Samsun Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar 2016 yılında ise Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti isimli bir fotoğraf sergisi açmıştı. 

Çektiği muhteşem fotoğraf kareleri 2017 yılında Samsun Adliyesi tarafından takvim halinede getirilen Cumhuriyet Savcısı Vedat Soğukpınar, seslendirdiği şiirlerle de büyük beğeni kazanıyor. VEdat Soğukpınar'ın fotoğraf kareleri arasında Kızılırmak Deltasının yanı sıra Ardahan-Çıldır- Ardahan Çıldır Gölü ve Samsun'dan görüntüler yer alıyor.

Sizleri Samsun Cumhuriyet Savcılığının yanı sıra fotoğraf sanatı ile de yakından ilgilenen Vedat Soğukpınar o muhteşem fotoğrafları ile baş başa bırakıyoruz.. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Aşk ve şevkle çalışıp hizmet ediyoruz

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: Aşk ve şevkle çalışıp hizmet ediyoruz