11 Nisan 2021 Pazar

SAMSUN EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİNDE COVİD KUYRUĞU!

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde Covid kuyruğu!

Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde bulunan Covid Polikliniğinin önünde her gün uzun kuyruklar oluşurken, bu kuyruklarda sosyal mesafenin olmaması tedirgin ediyor.

30 Kasım 2020 Pazartesi 13:29 GÜNCEL

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan Covid Polikliniğinin önü gün boyu süren uzun kuyruklarla dolup taşarken, bu kuyruklarda kimin Korona Virüs taşıdığı kimin taşımadığı ise bilinmiyor.


Kış ayı ile birlikte Samsun'da hızla artan vaka sayılarının önüne geçilemezken Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan Covid Polikliniğinin önünde ise her gün uzun kuyruklar oluşuyor. Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan Covid Polikliniğinin önünde kuyruklar oluşturan vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymaması da dikkat çekiyor. Covid Polikliniği önünde oluşan kuyruklarda bazı vatandaşların gribal enfeksiyon nedeniyle kuyrukta beklediği bazı vatandaşlarında ise Covid sebebi ile kuyrukta bulunduğu belirtilirken, "Grip olan da Covid olduğunu düşünen de aynı kuyrukta. Bu kuyrukta sosyal mesafede yok. Yapılan uyarılara rağmen kuyrukta bekleyenler sıralarını kaptırmamak için sıkış tıkış bu kuyrukta bekliyor. Virüs yoksa bile bu kuyrukta bir sürü kişi bu virüsü başkalarından kapıyordur mutlaka" açıklaması ile yaşanan tehlikeyi gözler önüne serdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada son haftalarda yüzde 50 ile yüzde 100 vaka artışı yaşanan iller arasında Samsun'un da bulunduğunu söylemişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Recep Hun ve Haluk Irmak Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti

Samsun'da Recep Hun ve Haluk Irmak Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti