29 Kasım 2021 Pazartesi

SAMSUN EMNİYETİ ENGELLİ ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCE PROGRAMI DÜZENLEDİ

Samsun Emniyeti engelli çocuklar için eğlence programı düzenledi

Samsun Emniyeti engelli çocuklar için eğlence programı düzenledi. Samsun İl Emniyet Müdürlüğü, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında emniyet mensuplarının engelli çocukları için eğlence programı düzenledi.

24 Mayıs 2017 Çarşamba 17:19 GÜNCEL
Samsun'da, Engelliler Haftası etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli personelin engelli çocukları için eğlence programı düzenlendi.


Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü bahçesinde yapılan etkinlikte engelli çocuklar, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünün maskotu "Kanka polis" eşliğinde oyunlar oynayıp dans etti. Öğle yemeğini polislerle birlikte yiyen özel çocuklar, daha sonra polis motosikleti ile gezdirildi, asayiş uygulamalarında kullanılan köpeklerin gösterisini izledi.


Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, gazetecilere yaptığı açıklamada, özel çocuklar ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 


Özel çocuklar ile oyunlar oynayıp eğlendiklerini anlatan Yavuz, "Bugün personelimizin özel çocuklarıyla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Amacımız çocukların sosyal hayata katılmasına katkıda bulunmak." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Bakan Çelik'ten işsizlere müjdeli haber

Bakan Çelik'ten işsizlere müjdeli haber