22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN ETL YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İNGİLİZCE EĞİTİMİ ALANLARI LONDRA'YA GÖTÜRECEK

Samsun ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı İngilizce eğitimi alanları Londra'ya götürecek

Samsun'da yabancı dil eğitimi konusunda deneyimli ve uzman kadrosu ile markalaşan ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, 6 kur İngilizce eğitim alacak olanlara iki hafta Londra dil eğitimini hediye edecek.

20 Aralık 2020 Pazar 15:55 GÜNCEL

Samsun'da bulunan ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, 6 kur İngilizce eğitimi alacak olanları dil eğitimi için Londra eğitimini ücretsiz yapacak.


ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Hava Öztürk, A1, A2, B1, C1 seviyelerde İngilizce eğitim alan herkesi hem eğitim hem de tatil amaçlı olarak Londra'ya götüreceklerini ve burada da dil eğitimi almalarını sağlayacaklarını duyurdu.

ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı'ndan 6 kurs İngilizce eğitimi alacak olanlar için bir kampanya başlattıklarını açıklayan ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanı Öztürk, "ETL Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizden 6 kurs İngilizce eğitim alana iki hafta Londra'da dil eğitimi bedava olacak. Başvuruda bulanan ve 6 kurs İngilizce eğitimi almak isteyenler, bu eğitim sonunda iki hafta süre ile Londra'da toplamda 40 ders saati İngilizce eğitimi alacak. Kursiyerlerimiz bu kampanya ile hem eğitim hem de Londra'da tatil yapmış olacaklar. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen ve İngilizce dil eğitimi almak isteyenler kampanyamızın detayları için 0362 234 9234 nolu telefondan bizimle irtibat kurarak bilgi alabilirler."  (Advertorial)

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bir baba boş buzdolabının görüntülerini göstererek yardım istedi

Samsun'da bir baba boş buzdolabının görüntülerini göstererek yardım istedi