20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN FERRARİ VE AMBULANS HELİKOPTER OLAYLARI İLE GÜNDEM OLDU

Samsun Ferrari ve ambulans helikopter olayları ile gündem oldu

Samsun son günlerde Türkiye'nin gündemine olumsuz iki olay ile geldi. Birincisi Ferrari'si olmasına rağmen bin liralik yardım parasına başvuran kişi, ikincisi ise ambulans helikopter olayı..

03 Mayıs 2020 Pazar 15:49 GÜNCEL

Samsun son günlerde negatif iki olayla Türkiye'nin gündemine düşerek konuşuldu. Ferrari sahibinin yardım parası için başvurması, ambulans helikopterin tarlaya indirilmemesi olayları gündem oldu.


Korona Virüs nedeniyle devlet ihtiyaç sahiplerine bin liralık destek verirken, Samsun'da ise bu destekten yararlanmak için Ferrari aracı bulunan bir kişinin başvuru yaptığı gündeme geldi. 

Olay tüm yaygın gazete ve haber sitelerinde manşet olurken, Ferrari'si olduğu halde bin liralık yardım parası için Samsun'dan bir kişinin başvuru yapması olayı günlerce konuşuldu.

Samsun'un tanıtımına eksi yazan bu olayın ardından ise bu seferde Vezirköprü ilçesinde acil bir hasta için gelen ambulans helikopter arazi sahipleri tarafından tarlaya indirilmedi. Vezirköprü ilçesinde yaşanan bu olayda, acil bir hastayı almaya gelen ambulans helikopter inmeye çalıştığı tarlanın sahipleri tarafından engellendi. Bu olayda Samsun'un yine yaygın haber sitelerinde gündem olmasına neden olurken, hasta almaya gelen helikoptere engel olunması tepkilere neden oldu.

Hem Ferrari olayı hemde ambulans helikopter olayı Samsun'u Türkiye gündemine oturturken, kentin son günlerde absürt konularla anılması ve bir iki kişinin yaptığı yanlış davranışlar nedeniyle olumsuzlukların tüm şehre mal edilmesi de Samsunluları üzüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliği ambulans helikopter olayı ile ilgili açıklama yaptı

Samsun Valiliği ambulans helikopter olayı ile ilgili açıklama yaptı