19 Haziran 2021 Cumartesi

SAMSUN GAZİ DEVLET HASTANESİ KORİDORUNDA VATANDAŞIN KUYRUK TEPKİSİ

Samsun Gazi Devlet Hastanesi koridorunda vatandaşın kuyruk tepkisi

Samsun Gazi Devlet Hastanesi koridorunda yaşanan uzun kuyruk görenleri şaşkına çevirdi. Hastaneye gelen vatandaşlar oluşan kuyruk karşısında şaşkına dönerken, kuyrukta sıra bekleyen vatandaşlar ise bu duruma tepki gösterdi.

28 Haziran 2019 Cuma 12:02 GÜNCEL

Samsun Gazi Devlet Hastanesi koridorlarında oluşan kuyruklar vatandaşı çileden çıkartıyor. Samsun Gazi Devlet Hastanesinde bugün de yine hastane koridorlarında kuyruklar vardı.


Samsun Gazi Devlet Hastanesi koridorunda yaşanan uzun kuyruklar görenleri şaşkına çevirdi. Hastaneye gelen vatandaşlar oluşan kuyruk karşısında şaşkına dönerken, kuyrukta sıra bekleyen vatandaşlar ise bu duruma tepki gösterdi.

Sabahın erken saatlerinde Samsun Gazi Devlet Hastanesine gelen vatandaşlardan biri, hastane koridorunda sıra beklediği kuyruktan görüntü çekerek Samsun Kent Haber'e gönderdi. Görüntüyü çeken vatandaş kuyrukta bekleyenlere bir doktorun hizmet verdiğini ve kuyrukta saatlerdir beklediklerini ifade etti.Öte yandan hastanede oluşan kuyruk ile ilgili yapılan açıklamada, oluşan kuyruğun sağlık kurulu, göz polikliniği için gelen vatandaşların aynı saatte heyet polikliniğine başvurması nedeniyle olduğu, gelen hastalarda ise bir mağduriyet olmadığı belirtildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Genç

29 Haziran 2019 Cumartesi 00:09

Eskiden hastane sıraları vardı yeenim, patates-soğan sıralarında beklerdik yeenim sen bilmezsin. Artık gençlerin önünü açın :)

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kira borcu yüzünden intihar eden vatandaşın cenazesi toprağa verildi

Samsun'da kira borcu yüzünden intihar eden vatandaşın cenazesi toprağa verildi