30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN GENÇ İŞ İNSANLARI DERNEĞİ TÜGİK İŞ ZİRVESİNE KATILDI

Samsun Genç İş İnsanları Derneği TÜGİK İş Zirvesine katıldı

Samsun Genç İş İnsanları Derneği(SAMGİAD) Başkanı Onur Öztekin ve dernek üyeleri, Antalya'da düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi 2020’ye katıldı.

10 Mart 2020 Salı 13:40 GÜNCEL

Samsun Genç İş İnsanları Derneği(SAMGİAD) Başkanı Onur  Öztekin, TÜGİK İş zirvesi ile ilgili yaptığı açıklamada “İş dünyasından önemli iş insanlarının tecrübelerini paylaştığı zirvede Samsun’u temsil ettik” dedi.


Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’nca bu yıl 8’incisi düzenlenen ‘TÜGİK İş Zirvesi 2020” Antalya’da gerçekleşti.

TÜGİK Başkanı Erkan Güral’ın açılış konuşmasıyla başlayan zirveye, siyaset, finans, sanat ve spor dünyasından ünlü isimler konuşmacılar olarak katılırken, fikir ve tecrübelerini genç iş insanlarına aktardılar. Gazeteci Şirin Sever moderatörlüğünde yapılan zirvede Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İlnur Çevik, Tiyatro ve Sinema Oyuncusu Oktay Kaynarca, ETİ Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Firuzhan Kanatlı, Kosifler Oto Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kosif, İGA İstanbul Yeni Havalimanı CEO’su Kadir Samsunlu, ÇAMSAN Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Bodur, Galatasaray 36. Dönem Başkanı ve Point Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Özbek, Türkiye İhracatçılar Meclis Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin genç iş insanları ile buluştu. Üç gün süren organizasyonda ülke gündemini ve geleceğini ilgilendiren hususlarda fikir teattileri yapıldı. Zirvenin galasında sanatçı Altay TÜGİK üyelerine keyifli dakikalar yaşattı.Antalya‘da gerçekleşen zirveyle ilgili açıklama yapan SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin, “Bu yıl sekizincisi düzenlenen zirvemiz, her yıl olduğu gibi çok verimli geçti. Sayın Bakanlarımız ve iş dünyasının etkili isimlerinin tecrübelerini bizlerle paylaştı. Genel Başkanımız Sayın Erkan Güral ve değerli yönetimine bu büyük ve güzel organizasyon için tekrar teşekkür ediyoruz. Ülkemizin dört bir yanından katılım sağlayan iş insanı dostlarımızla iş dünyası, ülkemizin ve şehrimizin geleceğiyle alakalı paylaşımlarda bulunduk. İş dünyasından önemli iş insanlarının tecrübelerini paylaştığı zirvede Samsun’u temsil ettik” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'un Tekkeköy ilçesine dev spor tesisleri yapılacak

Samsun'un Tekkeköy ilçesine dev spor tesisleri yapılacak