24 Ocak 2022 Pazartesi

SAMSUN GIDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE AYLARDIR LAĞIM SULARI AKIYOR

Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesinde aylardır lağım suları akıyor

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bulunan Gıda Organize Sanayi Bölgesinde Korona Virüs sürecinde yollardan lağım sularının akması ve bu sorunun aylardır devam etmesi pes dedirtti.

25 Haziran 2020 Perşembe 10:43 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde yer alan ve çok sayıda gıda fabrikasının bulunduğu Gıda Organize Sanayi Bölgesinde, yollardan aylardır lağım suları akıyor.


Tekkeköy ilçesi sınırlarında yer alan Gıda Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren gıda fabrikaları bir yandan gıda üretimi yapıyor, bir yandan da aylardır akan lağım sularına çare bulmak için uğraşıyor. Korona Virüs sürecine rağmen Gıda Organize Sanayi Bölgesinde akan lağım sorununa aylardır çare bulamayan fabrika sahipleri ise duruma artık tepki gösteriyor. 

Akan lağım sularına çare bulunması için SASKİ'ye başvurulduğunu ancak SASKİ'nin Samsun Gıda Organize Sanayi Bölgesi mütevelli heyetinin para yatırması durumunda lağım sorununu çözeceklerini söylediklerini belirten fabrika sahipleri, mütevelli heyetin ise sorunu çözeceklerini söylemelerine rağmen, aylardır yaşadıkları sıkıntının giderilmediğini söylüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Müge Anlı Samsun Emniyet Müdürüne seslendi! Emel Kılıç'ın katilini artık alın

Müge Anlı Samsun Emniyet Müdürüne seslendi! Emel Kılıç'ın katilini artık alın