19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN GIDA TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ AT EŞEK ETİ SKANDALINA SESSİZ KALDI

Samsun Gıda Tarım İl Müdürlüğü at eşek eti skandalına sessiz kaldı

Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan marketinde seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun vatandaşlara 'Ucuz Kıyma' diyerek at ve eşek eti sattığı iddiasına Samsun Gıda Tarım İl Müdürlüğünün sessiz kalması dikkat çekiyor.

13 Eylül 2018 Perşembe 16:22 GÜNCEL

Samsun Gıda Tarım İl Müdürlüğü'nün Müge Anlı'da gündeme gelen seri katil olayında, Samsun'da işlettiği markette at etlerini kıyma yaparak sattığı gündeme gelen Mehmet Ali Çayıroğlu ile ilgili hiç bir açıklama yapmaması şaşkınlık yarattı.


Müge Anlı'nın programında gündeme gelen seri katil olayında, 13 cinayetin sorumlusu olarak gösterilen Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'da bulunan marketinde kestiği atların etlerini de kıyma yaparak sattığı ileri sürülmüştü. ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında cinayetlerle birlikte gündeme gelen at eti skandalı biran da tüm Türkiye'nin konuştuğu konu oldu.

SAMSUN TARIM İL MÜDÜRLÜĞÜ MÜGE ANLI'YI İZLEMİYOR MU
Yaklaşık bir haftadan beri ATV'de yayımlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen seri cinayet dosyasının bir ucu da Samsun'un Terme ilçesine uzandı. Samsun'un Terme ilçesinde çıkan ev yangınında ölen 3 kişinin, seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu tarafından öldürüldükleri ortaya çıktı. Seri katıl Mehmet Ali Çayıroğlu'nun daha önce hayvan hırsızlığından tutuklandığı, Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde ise et ve et ürünleri satışının da yapıldığı bir marketinin olduğu belirlendi.

Seri katil Mehmet Ali Çayıroğlu'nun Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde bulunan marketinde 'Ucuz Kıyma' diyerek kestiği at ve eşek etlerini sattığı ileri sürülürken, Müge Anlı'nın programında kesilen atlara ait çok sayıda kemik parçaları da ekranlara yansımıştı.

Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet mahallesinde Mehmet Ali Çayıroğlu'nun işlettiği marketten alış veriş yapanlar panik yaşarken, Samsun Gıda Tarım İl Müdürlüğü'nün yaşanan bu gelişmeler ve tüm Türkiye'nin konuştuğu olayla ilgili sus pus olması şaşkınlık yarattı.
Kaynak: SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Merkez Bankası politika faizini yüzde 17,75'ten yüzde 24'e yükseltildi

Merkez Bankası politika faizini yüzde 17,75'ten yüzde 24'e yükseltildi