25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN HALKINA ÖMER HALİSDEMİR'İN AĞABEYİ DOĞAN HALİSDEMİR SELAM GÖNDERDİ

Samsun halkına Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir selam gönderdi

Samsun Haber- 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi darbeci komutan Semih Terzi'yi alnından vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir, Samsun halkına selam gönderdi.

27 Ağustos 2018 Pazartesi 15:53 GÜNCEL

Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni ve İnternet Medya Bilişim Federasyonu Samsun İl Temsilcisi Haydar Öztürk, 15 Temmuz şehidi Ömer Halisdemir'in kabrini ziyaret etti.


15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi darbeci komutan Semih Terzi'yi alnından vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir, Samsun halkına selam gönderdi.

Şehit Ömer Halisdemir'in Niğde'de bulunan kabrini ziyaret eden Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk, burada Ömer Halisdemir'in ağabeyi Doğan Halisdemir ile görüştü. Şehit Ömer Halisdemir'in anılarını Samsun Kent Haber'e anlatan Doğan Halisdemir, bugüne kadar pek bilinmeyen bir gerçeği de açıkladı. 

15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir'in askerliğini Samsun'da yaptığını anlatan ağabey Doğan Halisdemir, Samsunlulara, Samsun Kent Haber Genel Yayın Yönetmeni Haydar Öztürk aracılığı ile selam gönderdi. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valiliğine Erdoğan portresi ile ilgili İçişleri Bakanlığından genelge geldi

Samsun Valiliğine Erdoğan portresi ile ilgili İçişleri Bakanlığından genelge geldi