17 Ocak 2019 Perşembe

SAMSUN HAVZA'DA LÖSEMİDEN ÖLEN ÖĞRETMEN ARİFE ÇELİK'İN NAMAZINI İMAM AĞABEYİ KILDIRDI

Samsun Havza'da lösemiden ölen öğretmen Arife Çelik'in namazını imam ağabeyi kıldırdı

Samsun'un Havza ilçesinde lösemi hastalığı nedeni ile hayatını kaybeden sosyal bilgiler öğretmeni Arife Çelik'in cenaze namazını imam ağabeyi Şevket Şahin tarafından kıldırıldı.

05 Mart 2018 Pazartesi 16:36 GÜNCEL

Samsun'un Havza ilçesinde imam Şevket Şahin, lösemiden ölen öğretmen kız kardeşine en zor ve son görevini yerine getirdi. Havza ilçesinde lösemiden hayatını kaybeden öğretmen Arife Çelik'in cenaze namazını imam olan ağabeyi Şevket Şahin kıldırdı.


Samsun'un Havza ilçesinde Makbule Yusuf Ölçer Yatılı Bölge Ortaokulu sosyal bilgiler öğretmeni olan, evli ve iki çocuk annesi Arife Çelik (31), lösemi tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

Havza ilçesinde lösemiye yenik düşen öğretmen Arife Çelik'in cenaze namazı ise ilçede bulunan Kevser Camisi'nde imam ağabeyi Şevket Şahin tarafından kıldırıldı. Cenaze namazının ardından lösemiye yenik düşen genç öğretmen Arife Çelik'in cenazesi Havza ilçesi Memduhiye Mahallesi Mezarlığında toprağa verildi.Havza ilçesinde lösemi nedeni ile hayatını kaybeden sosyal bilgiler öğretmeni Arife Çelik'in cenazesine ailesinin yanı sıra, öğrencileri, meslektaşları ile CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Havza İlçe  Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza ilçe Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Sağlam ve vatandaşlar katıldı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Zehra Taşkesenlioğlu Samsun'da konuştu: Afrin operasyonuna rağmen ekonomi büyüyor

Zehra Taşkesenlioğlu Samsun'da konuştu: Afrin operasyonuna rağmen ekonomi büyüyor