22 Ekim 2021 Cuma

SAMSUN İCRA MÜDÜRLÜĞÜNDE KORONA VİRÜS ÇIKTI!

Samsun İcra Müdürlüğünde Korona Virüs çıktı!

Samsun, Korona Virüs tedbirlerinde örnek şehir olarak gösterilse de, Covid-19 tehlikesi halen sürüyor. Samsun'da son olarak İcra Müdürlüğünde bir personelin testi pozitif çıktı, 2 memur ve bir müdürde tedbir amaçlı evde karantinaya alındı.

08 Temmuz 2020 Çarşamba 15:56 GÜNCEL

Samsun İcra Müdürlüğünde bir personelin Korona Virüs testi pozitif çıktı, bu personel ile temaslı iki memur ve bir müdür ise evde karantinaya alındı.


Samsun'da Korona Virüs salgınının geçtiğini düşünerek rehavete kapılanlara sürekli sosyal mesafe uyarıları yapılırken, Samsun'da son olarak İcra Müdürlüğünde bir pozitif vakaya rastlandı. Samsun Adliye Sarayı ve Vergi Mahkemesinde daha önce Korona Virüs vakaları yaşanırken, son olarak İcra Müdürlüğünde de bir personelin Korona Virüs'e yakalandığı öğrenildi. Samsun İcra Müdürlüğünde Korona Virüs testi pozitif çıkan personel ile temaslı olduğu düşünülen iki memur ve bir müdüründe bu nedenle evde karantinaya alındıkları bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

OKUYUCU

08 Temmuz 2020 Çarşamba 16:49

borçlu olarak icraya gittim müdür tenezzül edip koronadan dolayı yerınden kalkıp göruşme bile görusmedi ama içeride ayrı lakayt maskesiz memurlar olacağı bu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

TFF resmi açıklamayı yaptı! Yılport Samsunspor TFF 1'inci Lige yükseldi

TFF resmi açıklamayı yaptı! Yılport Samsunspor TFF 1'inci Lige yükseldi