26 Eylül 2020 Cumartesi

SAMSUN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ POLİSLERİ, ŞEHİTLİKTE ŞEHİTLER İÇİN DUA ETTİ

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü polisleri, şehitlikte şehitler için dua etti

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli çevik kuvvet ve özel harekat polisleri, Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümünde şehitlikte tören düzenleyerek şehitler için dua etti.

09 Nisan 2019 Salı 20:43 GÜNCEL

Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle şehitlikte düzenlenen törende yaptığı konuşmada, "Vatan için canlarını feda etmekten çekinmeyen şehitlerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.


Samsun Emniyet Müdürlüğü tarafından, Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Asri Mezarlıkta bulunan şehitlikte tören düzenlendi.

Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümü nedeni ile Samsun İl Emniyet Müdürlüğü tarafından şehitlikte bulunan anıta çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunulmasının ardından İstiklal Marşı okundu. Samsun İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, şehitlik özel defterini imzaladıktan sonra yaptığı konuşmada, vatanı için canlarını feda etmekten çekinmeyen şehitlere minnet ve şükranlarını sunduklarını söyledi.Samsun İl Emniyet  Müdürü Vedat Yavuz, Türk Polis Teşkilatının 174'üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle şehitlikte gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada "Gücünü yasalardan, desteğini halkından alan köklü geçmişi ile Türkiye Cumhuriyeti'nin temel kurumlarından olan Türk Polis Teşkilatımızın 174. kuruluş yıl dönümünde Türk polisi olarak sorumluluğumuzun bilinci ve özverisiyle görevimizin başındayız. Sizler, millet olarak birlik ve beraberlik içerisinde olma ruhununu, vatan aşkını, bayrak sevgisini en iyi anlatan örnek, hür ve özgür yaşamak kararlığının birer kanıtısınız." dedi. 

Samsun İl Emniyet Müdürü Yavuz'un gerçekleştirdiği konuşmanın ardından şehitler için Kur'an okunup dua edildi. Daha sonra Samsun Emniyet Müdürü Yavuz, burada şehit yakınlarıyla şehitlikleri ziyaret etti.                        

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: Meclis üyeleri ile Canik için hareket edeceğiz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı: Meclis üyeleri ile Canik için hareket edeceğiz