19 Haziran 2019 Çarşamba

SAMSUN İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜNDE FARELERİ ÖLDÜREN PERSONELE SORUŞTURMA

Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde fareleri öldüren personele soruşturma

Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nail Kırmacı, yemekhanede görüntülenen farelerin öldürülmesine tepki göstererek, soruşturma açtıklarını açıkladı.

20 Haziran 2018 Çarşamba 16:41 GÜNCEL

Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nail Kırmacı, kurum yemekhanesinde bulunan farelere ait görüntülerin basına sızdırılmasını 'Kurumsal İhanet' olarak değerlendirdi, farelerin öldürülmesine ise tepki gösterdi.


Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yemekhanesinde bulunan farelerin görüntüleri Gazete Gerçek'te yayınlanmıştı. Yayınlanan görüntülerin ardından Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Nail Kırmacı konu ile ilgili bir açıklama yaparak, olayla ilgili sorumlu personele soruşturma açıldığını duyurdu.

FARELERİ ÖLDÜREN PERSONELE SORUŞTURMA
Kurum yemekhanesinde bulunan farelerden ikisinin personel tarafından yakalanarak öldürülmesine de tepki gösteren Nail Kırmacı, bu durumun kabul edilemeyeceğini belirtti.

Samsun İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün böyle bir olay ile gündeme gelmesinden dolayı utanç duyduğunu da sözlerine ekleyen İl Müdürü Nail Kırmacı, yemakhanede görüntülenen farelerle ilgili açıklamasında, şunları dile getirdi..
"Bu olay Ramazan ayında yaşandı. Ramazan ayında yemekhanede  yaşanan olayda, farelerden ikisinin, biri zehirlenerek bir diğeri de yakalanarak  personel tarafından imha edildiğini tespit ettik. Hayvanların öldürülmesini asla kabul edemeyiz. Konuyla ilgili personele soruşturma açtık." 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

misafir

22 Haziran 2018 Cuma 02:47

Haber yapana soruşturma neden açılsınki anlamadım Fare çok temiz olan yerlerdede olabilirben hergün ev silen titiz çokda temiz inasanım ama evimi Kalorifer böceği bastı Biryerdengelmiştir Farelerin ulaşamayacağı yer yokki O haber olmaz bu haber olmaz siz resmi kurumsunuz ondanmı Gariban olsa giğdiği donu bile haber olur

yavuz

21 Haziran 2018 Perşembe 08:43

fareyi öldürmeyip de ne yapacak dı? alıp koynuna yatacak mıydı? ulan ne kadar hayvan sever olmuşsunuz be. o zaman akşamları sivrisinekleri yok etmek için niye ilaçlama yapıyorsunuz? sivrisinekler hayvan değil mi?

Kavakli

20 Haziran 2018 Çarşamba 16:49

Nail bey çok kaliteli bir müdür bende kurum çalişaniyim şimdi bir arkadaşımın araması sonucu bu haberi gördüm ramazan ayında yaşanmış bir olayın bugün haber yapılması çok manidar ayrıca gazete gerçek yetimin vergilerini yusuf ziyadan hortumlayan bir gazete seçime 5 gün kala resmen ihanet zaten yusuf ziyanın aday olması ihanet zaten il müdürü düzgün adam gazete gerçek haber yapsın şov değil

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den sert açıklama! Sözde Reisçiler, siyaset simsarları..

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den sert açıklama! Sözde Reisçiler, siyaset simsarları..