18 Ocak 2021 Pazartesi

SAMSUN İL JANDARMA KOMUTANI ÜNSAL AĞAOĞLU, NECATTİN DEMİRTAŞ'I ZİYARET ETTİ

Samsun İl Jandarma Komutanı Ünsal Ağaoğlu, Necattin Demirtaş'ı ziyaret etti

Samsun'da İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ziyaret ederek görevinde başarı diledi.

28 Mayıs 2019 Salı 15:00 GÜNCEL

Samsun'da İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde İlkadım Belediye Başkanı seçilen Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.


İlkadım Belediyesine bağlı Gazi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Demirtaş, ,İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu'nu belediye hizmet binası önünde karşılayarak makamında misafir etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlkadım 'da görev süresi boyunca karşılıklı iyi niyet, işbirliği içinde görevine devam edeceğini dile getiren Başkan Demirtaş, Ordumuz, komutanlarımız ve güvenlik güçlerimiz başımızın tacıdır, göz bebeğimizdir, gururumuzdur. Gece gündüz zor şartlarda bizlerin güvenliği için nöbet tutan Mehmetçiğimizin Allah yar ve yardımcısı olsun” dedi.

AĞAOĞLU BAŞARILAR DİLEDİ
Misafirperverliğinden dolayı memnuniyetini ifade eden, İl Jandarma Komutanı  Kıdemli Albay Ünsal Ağaoğlu, ''Size ve ekibinize başarılar diliyorum. Güler yüzle, insana değer veren bir profil ile güzel hizmetlere imza atarak başarılı bir dönem geçireceğimiz düşünüyorum.Şehrimizin huzuru, güvenliği için halkımızın her türlü işbirliğine hazırız” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'dan 3 firma İSO'nun 2018 yılı Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine girdi

Samsun'dan 3 firma İSO'nun 2018 yılı Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine girdi