18 Ekim 2019 Cuma

SAMSUN İL MÜFTÜSÜ VEYSEL ÇAKI, İLK RESMİ NİKAHINI KIYDI

Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, ilk resmi nikahını kıydı

Samsun Müftüsü Veysel Çakı, müftülere nikah kıyma yetkisinin verilmesi ile birlikte kıydığı ilk resmi nikah ile hayatlarını birleştiren Fatih ve Gülcan Duyan çiftine mutluluk diledi.

27 Mart 2018 Salı 22:05 GÜNCEL

Samsun İl Müftüsü Velsel Çakı, müftülük binasında düzenlenen tören ile Fatih ve Gülcan Duyan çiftinin nikahını kıydı. Samsun İl Müftülük binasında düzenlenen nikah töreninde,  Fatih ve Gülcan Duyan çiftinin nikahını kıyan Müftü Veysey Çakı, evlilik cüzdanını geline verdi.


Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, kıydığı nikah sırasında toplum ve insanlığın geleceği için en önemli müessesenin aile olduğuna dikkat çekere,  ailenin sağlam bir temel üzerinde kurulmasının sağlıklı bir toplum açısından önemli olduğunu söyledi.

Müftülükte kıyılan nikah ile hayatlarını birleştiren gelin Gülcan ve damat Fatih Duyan'a ömür boyu mutluluklar dileyen Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, tören sırasında çifte önerilerde bulunarak, sağlıklı evliliğin karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörüye bağlı olduğunu belirtti.

Samsun Müftüsü Veysel Çakı, kıydığı nikah ile dünya evine giren çifte, "Yuva da bir çiçek gibidir. İlk bir yıl en azından çok dikkatli olmak durumundasınız. Ben bu nikah ahdinin kardeşlerimiz ve ailelerine hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum." dedi.

Samsun İl Müftüsü Veysel Çakı, nikah töreni sonunda ise yeni evlenen çifte, Kur'an-ı Kerim hediye etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da kaçakçılık ve uyuşturucu ticareti yapan İran uyruklu şahsın evine operasyon

Samsun'da kaçakçılık ve uyuşturucu ticareti yapan İran uyruklu şahsın evine operasyon