18 Haziran 2019 Salı

SAMSUN İNTERNET GAZETECİLERİ CEMİYETİ SAMSUNSPOR'A YARDIM KAMPANYASINA DESTEK VERDİ

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Samsunspor'a yardım kampanyasına destek verdi

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, Samsun Valiliği tarafından Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına destek verdi. Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti

06 Ocak 2018 Cumartesi 15:20 GÜNCEL

Samsun Haber- Samsun Valiliği tarafından başlatılan 'Samsunspor'a Yardım Kampanyası' na Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti tam destek verdi.


Samsun Valiliği tarafından başlatılan ve çığ gibi büyüyen Samsunspor'a yardım kampanyasına Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti tam destek verdi. 

Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti, Samsunspor için başlatılan yardım kampanyası için açılan banka hesabına 555 TL. 55 kuruşla destek verdi.  Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, açılan yardım hesabına Samsunluların da destek vermesi çağrısında bulunarak şunları söyledi.

"Samsunspor şehrimizin tek markasıdır. Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntılar nedeniyle takımımıza destek vermek artık 1. görevimiz haline gelmiştir. Taraftarlarımızın dün geceden bu yana bankalara koşup maddi destek vermesi son derece anlamlıdır. Taraftarlarımızın Samsunspor için anlamlı duruşuna tam destek veriyoruz" dedi.

SAMSUNSPOR TEK MARKAMIZ

Samsunspor taraftarlarının sosyal medyadan örgütlenerek yarın şehir kulübü önünde yapacakları yürüyüşe de internet gazetecileri olarak tam kadro katılacaklarını belirten Samsun İnternet Gazetecileri Cemiyeti Başkanı Sedat Öksüzoğlu, "'Samsunspor bu şehrin ortak değeridir. Bugün kulübümüzün yanında olmak durumundayız. Biz medya kuruluşlarının en büyük görevlerinden birisi de toplumsal duruşlara ve etkinliklere destek vermektir. Hiç bir şekilde taviz vermeden maddi manevi Samsunspor'un yanında olmaya ve yürek koymaya devam edeceğiz. Tüm Samsunluları
yarın yapılacak destek yürüyüşüne davet ediyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına çığ gibi destek yağıyor

Samsunspor için başlatılan yardım kampanyasına çığ gibi destek yağıyor