18 Ağustos 2019 Pazar

SAMSUN İTFAİYESİNE MENZİLCİ MÜDÜR ATANDI İDDİASINA AÇIKLAMA GELDİ

Samsun İtfaiyesine Menzilci Müdür atandı iddiasına açıklama geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İtfaiye Daire Başkanlığına atandığı gündeme gelen ve Menzilci olduğu iddia edilen E.Ö, hiç bir cemaatle ilgisinin bulunmadığını açıkladı.

27 Eylül 2018 Perşembe 14:01 GÜNCEL

Samsun İtfaiye Daire Başkanlığında bir birime müdür olarak atanan ve Menzilci olduğu iddiası gündeme gelen E.Ö açıklama yaptı.


SamsunKentHaber internet gazetesinde yayınlanan 'Samsun İtfaiyesine Menzilci Müdür ve Zihni Şahin, Samsun İtfaiyesine Atanan Müdür İle Poz Verdi' başlıklı haberlerle ilgili kendini savunan E.Ö hiç bir cemaat ile ilgisinin olmadığını söyledi.

Samsun'un Salıpazarı ilçe Belediyesinden görev yaparken, Samsun İtfaiyesinde bir birime müdür olarak atanan E.Ö, Menzilci olduğu iddiasının gerçeği yansıtmadığına dikkati çekerek, şu açıklamayı yaptı.
"www.samsunkenthaber.com.tr isimli web sitenizde 19.09.2018 tarihli “Samsun İtfaiyesine Menzilci Müdür” başlıklı ve 24.09.2018 tarihli “Zihni Şahin, Samsun İtfaiyesine Atanan Müdür İle Poz Verdi.” başlıklı şahsımı, Kurumumu ve Büyükşehir Belediye Başkanı’mızı yıpratmaya yönelik bu iki (2) haber gerçeği yansıtmamaktadır.Hiçbir  hukuki ve maddi delile dayanmayan bu haberlerin içerikleri de büyük oranda şahsımla alakalı değildir. Haberin içeriği doldurup süslenmek amacıyla Sağlık Bakanlığı’yla alakalı şahsımla alakası olmayan bilgiler eklenmiştir.  Şahsıma, Kurumuma ve Başkanımıza kasti bir şekilde saldırı amacı taşıyan bu delilsiz haberleri yasal süreler içerisinde kaldırmanızı, hemen ardından ivedilikle bir tekzip metni yayınlamanızı talep ediyorum. Aksi halde bütün yasal haklarımı kullanacağımı belirtirim"

(Tekzip metinleri mahkeme kararları doğrultusunda yayınlanmaktadır. Yukarıda yer alan açıklama ise iyi niyet çerçevesinde mahkeme kararı olmadan kişi ve kişilerin hak ve hukukuna saygı çerçevesinde yayınlanmaktadır.)

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çarşamba'da kamyonet ile otomobil çarpıştı 1 kişi öldü, 3 yaralı var

Samsun Çarşamba'da kamyonet ile otomobil çarpıştı 1 kişi öldü, 3 yaralı var