21 Eylül 2020 Pazartesi

SAMSUN KIŞ TURİZMİNDE DE İDDİALI! AKDAĞ KAYAK MERKEZİ TIKLIM TIKLIM

Samsun kış turizminde de iddialı! Akdağ Kayak Merkezi tıklım tıklım

Samsun'un Ladik ilçesinde kış turizminin önemli tesislerinden olan Akdağ Kayak Merkezi yılbaşı ve hafta sonu tatilcilerinin en uğrak mekanı haline geldi.

04 Ocak 2019 Cuma 15:56 GÜNCEL

Samsun'un Ladik ilçesinde bulunan Akdağ Kayak Merkezi yeni yıl tatilcilerinin akınına uğradı. Samsun kış turizminde de iddialı! Akdağ Kayak Merkezi tıklım tıklım..


Kar kalınlığının 40 santimetreyi bulduğu Akdağ Kayak Merkezi, Samsun'un kış turizminde şu günlerde en canlı günlerini yaşıyor. Ladik Akdağ Kayak Merkezi Müdürü İsmail Kubilay, güzel bir hafta sonu geçirmek isteyenleri kayak merkezine davet etti. 

Ladik Akdağ Kayak Merkezi Müdürü İsmail Kubilay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kayak sporunu sevenlerin Akdağ Kayak Merkezi'nde kendileri için uygun fırsatlar bulabileceklerini söyledi.Ladik Akdağ Kayak Merkezi'nin ziyaretçilerine verdiği hizmet ve imkanlar ile bölgede tercih edilen bir merkez haline geldiğini dile getiren Kubilay, "Kayak merkezindeki kar kalınlığının 40 santimetreye yaklaştı. Kış sporunu seven çevre il ve ilçelerden çok sayıda ziyaretçi, geçen hafta sonu ve yılbaşı tatilini geçirmek üzere kayak merkezimizi tercih etti. Kayak merkezimizde kayak ve kızak malzemeleri mevcuttur." dedi.   

Ladik Akdağ Kayak Merkezi'ne ulaşımda herhangi bir sorun yaşanmadığına dikkati çeken Kubilay, herkesi merkezlerine davet etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Devlet Bahçeli Samsun krizinin ardından teşkilatlara Cumhur İttifakı genelgesi gönderdi

Devlet Bahçeli Samsun krizinin ardından teşkilatlara Cumhur İttifakı genelgesi gönderdi