30 Kasım 2021 Salı

SAMSUN KORONA VİRÜS'TE ALARMI VERİYOR! HER YERDEN YENİ VAKA HABERLERİ GELİYOR

Samsun Korona Virüs'te alarmı veriyor! Her yerden yeni vaka haberleri geliyor

Samsun normalleşme süreci ve Kurban Bayramı sonrası Korona Virüs'te adeta alarm veriyor. Samsun'da Kurban Bayramı sonrası şehrin bir çok noktasından yeni vaka haberleri geliyor..

11 Ağustos 2020 Salı 17:16 GÜNCEL

Samsun'da Kurban Bayramı sonrası Korona Virüs vakalarında artış yaşıyor. Samsun'da tüm uyarılara rağmen Covid-19 tedbirlerine uymayan vatandaşlar hem kendilerini hem de tüm şehri tehlikeye atıyor.


Edinilen bilgilere göre Samsun'da son günlerde Korona vakalarında artış yaşandığı gündeme gelirken Bafra ilçesinde SASKİ Müdürlüğünde bir çalışanda virüs tespit edilmesi üzerine kurum çalışanlarının karantinaya alındığı öğrenildi.

Samsun'da yine daha öncede vakalarla gündeme gelen SAMPA Otomotiv'de yine, yeni bir vakaya rastlandığı bu nedenle fabrikada bu  işçi ile aynı vardiyada çalışan diğer işçilerin de karantinaya alındığı bildirildi. SAMPA Otomotiv daha önce yaptığı bir açıklamada fabrikada toplam 27 vakanın görüldüğünü açıkladıktan sonrada Korona Virüs'e yakalanan işçilerin olduğu bilgileri gündeme gelmişti.

Çarşamba ilçesinde ise evde karantina altında tutulan bir vakanında gittiği düğünde 25 kişiye Korona Virüs bulaştırdığı iddiaları ortaya atılırken, 25 kişinin testlerinin de pozitif çıktığı öne sürüldü. Öte yandan OMÜ  Tıp Fakültesine tedavi için giden bir hastaya da Korona Virüs bulaştığı ileri sürülüyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun SASKİ'nin avukatlık işlerini kimin yaptığını araştırmamızı isteyen okurumuza cevap

Samsun SASKİ'nin avukatlık işlerini kimin yaptığını araştırmamızı isteyen okurumuza cevap