23 Mayıs 2018 Çarşamba

SAMSUN MADENİ SANATKARLAR ODASI BAŞKANI EYÜP AYDIN'DAN GÜLSAN SANAYİ SİTESİ AÇIKLAMASI

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın'dan Gülsan Sanayi Sitesi açıklaması

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, Gülsan Sanayi Sitesine yeni yer belirlenmesi ile ilgili yaptığı açıklamada, "Samsun Büyükşehir Belediyesi yardımcı oluyor" dedi.

10 Mart 2018 Cumartesi 15:00 GÜNCEL

Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, taşınacak olan Gülsan Sanayi Sitesine yeni alan belirlenmesi konusunda Samsun Büyükşehir Belediyesi ile  işbirliği içerisinde olduklarını ve alternatif alanlar aramaya devam ettiklerini söyledi.


Samsun Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi komisyonunda, Gülsan Sanayi Sitesi’ne alternatif olarak belirlenen Atakum Çobanözü Mahallesi ve Toybelen’deki sanayi alanları hakkında açıklama yaptı. Büyükşehir Belediyesi’yle işbirliği içinde olduklarını belirten Aydın, belirlenen sanayi alanları dışındaki alanlarda da projelendirme yaptıkların kaydetti

BÜYÜKŞEHİR YARDIMCI OLUYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine yardımcı olmaya çalıştıklarını belirten Aydın, “Biz aslında toplu bir yerde sanayi alanı oluşturmak istiyorduk. Ancak Samsun’da böyle bir yer mümkün olmadığı için birden fazla alanda sanayileşmek zorundayız. Bu anlamda Büyükşehir Belediyesi bize yardımcı olmaya çalışıyor. Komisyondan geçen iki alan dışında başka alanlar için de görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Valisi Osman Kaymak: İnanç eksikliği var!

Samsun Valisi Osman Kaymak: İnanç eksikliği var!