12 Nisan 2021 Pazartesi

SAMSUN MİLLET BAHÇESİNDE YAŞANAN ELEKTRİK İSRAFI SONA ERDİ

Samsun Millet Bahçesinde yaşanan elektrik israfı sona erdi

Samsun Millet Bahçesinde yaşanan elektrik israfı sona erdi. Canik ilçesinde bulunan Millet Bahçesinde aydınlatmaların gereksiz yere tamamının yanması ile ilgili haberimiz sonrası, aydınlatmaların yarısı söndürüldü.

04 Aralık 2020 Cuma 21:32 GÜNCEL

Samsun'da Canik ilçesinde bulunan Millet Bahçesinde aydınlatmaların tamamının pandemi süreci ve sokağa çıkma yasakları uygulanırken yakılması tepkilere neden olmuştu. İsrafa neden olan o aydınlatmaların yarısı söndürüldü.. 


Bir okurumuz tarafından gönderilen fotoğrafta, Millet Bahçesinde ki tüm aydınlatmaların sabaha kadar yandığı ve bu durumun elektrik israfına yol açtığını geçtiğimiz günlerde haber yapmıştık. Bu haberimiz sonrası Samsun Millet Bahçesinde yer alan aydınlatmaların yarısından fazlasının söndürüldüğü, sadece güvenlik amaçlı olarak bir kısmının yakıldığı görüldü. Daha önce tüm aydınlatmaların yanarken çekilen görüntüleri Samsun Kent Haber'e ulaştıran duyarlı okurumuz, bu akşamda Millet Bahçesinde ki aydınlatmaların yarısından fazlasının söndürülmüş halde olduğunu gösteren fotoğrafları "İsrafın önüne geçmekten mutluluk duydum" diyerek haber merkezimize gönderdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

cevdet

05 Aralık 2020 Cumartesi 13:40

şu israfı bir halletsek ne güzel olur makam arabası yap boz yol yapımları vsvs derebahçe mah asfalt yapılıyor 2 gün kazılıyor bu nasıl planlama bu nasıl iş eyyy belediye büyükşehir ,ilkadım belediyesinin zaten uğradığı yok sadece çöp topla her taraf çukur tüm yollar parke yepılmalı parke yollara yama yapılmış düzgün yapılmamış sökülüp tümden yeniden eski parkeler döşene bilir

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da günlük vaka sayısı 2 bini geçti! Samsun Tabip Odasından ciddi uyarı

Samsun'da günlük vaka sayısı 2 bini geçti! Samsun Tabip Odasından ciddi uyarı