20 Ocak 2022 Perşembe

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ: TÜRKİYE'NİN OTOMOBİLİ HAYIRLI OLSUN

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: Türkiye'nin Otomobili hayırlı olsun

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye'nin Otomobili tanıtım töreninden görüntüler paylaşarak, "Artık izleyen değil standartlarını belirleyen Türkiye var. Türkiye'nin Otomobili hayırlı olsun" dedi.

27 Aralık 2019 Cuma 17:51 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiye'nin Otomobili tanıtım törenine katıldı.


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile Gabze Bilişim Vadisinde gerçekleştirilen yerli otomobil tanıtım töreninde hazır bulunan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, buradaki heyecanını sosyal medya sayfasından yayınladığı fotoğraflar ile paylaştı.

Milletvekili Fuat Köktaş, Türkiyenin otomobili tanıtım töreni ile ilgili yaptığı açıklamada, "Hayalleri gerçeğe dönüştüren Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla, Gebze Bilişim Vadisi'nde yerli otomobilimizin tanıtımı gerçekleştirildi. 60 yıllık özlem bitiyor. Bir rüya daha gerçek oluyor. Devrim ile başlayan hayalimiz, bugün TOGG ile Yeniliğe Yolculuk gerçeğe dönüşüyor. Devrim otomobilinin yolunu kestiler! Ama devrin otomobilinin önünü kesemeyecekler. Her bir parçasıyla yerli ve milli olan Türkiye'nin otomobili gücümüze güç katacak. Artık izleyen değil standartlarını belirleyen Türkiye var. Vatanımıza , Milletimize Hayırlı olsun. Emeği geçenlere teşekkürler." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de İlkadım İlçe Başkanlığına o il yönetici mi atanacak

Samsun AK Parti'de İlkadım İlçe Başkanlığına o il yönetici mi atanacak