09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN MİLLETVEKİLİ FUAT KÖKTAŞ VERDİĞİ GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİNDE GÖNÜLLERİ BULUŞTURDU

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş verdiği geleneksel iftar yemeğinde gönülleri buluşturdu

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, her Ramazan ayında gerçekleştirdiği iftar yemeğini bu Ramazan ayında da yaparak geleneğinin bozmadı.

28 Mayıs 2019 Salı 22:47 GÜNCEL

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın Çarşamba ilçesi Irmaksırtı mevkisinde bulunan evinin bahçesinde gerçekleştirdiği iftar yemeği gönülleri buluşturdu.


AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, her Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar programını bu Ramazan ayında da yine Çarşamba ilçesi Irmaksırtı mevkisindeki evinin bahçesinde yoğun bir katılım gerçekleştirdi.  

Milletvekili Fuat Köktaş'ın iftar davetine Samsun Valisi Osman Kaymak, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Siyasi Partilerin İl Başkanları, Askeri Erkan, Kaymakamlar, İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ve Yönetimleri, Belediye Meclis Üyeleri, Gaziler, İş adamları, İl ve İlçe Ticaret ve Sanayi Odaları, Ziraat Odaları, İş Adamı Dernekleri, İşçi ve Memur Sendikaları, Esnaf ve Sanatkarları Meslek Odaları, Spor Dernekleri, Vakıflar Hemşehri ve Engelli Dernekleri, Sivil Toplum Kuruluşları'nın başkan ve temsilcileri, Muhtarlar, Yerel ve Ulusal Medya ile İnternet Medyası temsilcileri ve davetliler katıldı. İftar yemeği sonrası yapılan duanın ardından bir teşekkür konuşması yapan Samsun Milletvekili Köktaş, "Köktaş ailesi olarak geleneksel hale getirdiğimiz iftar programımıza icabet ettiniz, bizleri şereflendirdiniz, her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Allah sizlerden razı olsun.  Bugün burada mübarek Ramazan ayının manevi havasını birlikte idrak etmenin manevi mutluluğunu yaşıyoruz.  Birlikte geçtiğimiz yıl Ramazan ayı içinde yine burada bir araya gelme imkanı bulmuştuk.  Çok şükür bugünde bir aradayız, Rabbim nice Mübarek Ramazan aylarında, iftar sofralarında bir arada olmamızı nasip eylesin. Bizler ülkemizin ve milletimizin huzuru, refahı ve mutluluğu için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.  Bugün burada huzur ve güven içinde iftarlarımızı yapıyor, oruçlarımızı açıyor, ibadetlerimizi yapıyorsak bunu güvenlik güçlerimize, kahraman şehit ve gazilerimize borçluyuz. Allah onlardan razı olsun. Cenab-ı Allah bizleri Ramazanı Şerife kavuşturduğu gibi, dertsiz, kedersiz Kadir Gecesi’ne ve Ramazan Bayramı'na da ulaşmayı nasip etsin diyorum, bizi size sizleri Allah'a emanet ediyorum." dedi. 

Yemek sonrası Milletvekili Köktaş misafirleri ile tek tek ilgilenerek sohbet etti, hatıra fotoğrafı çekindi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Arif çelik

24 Mayıs 2019 Cuma 21:52

Bence ikiniz birbirinizi iyi tanıyorsa gelirsiniz bir araya konuşursunuz burada yazmanızda olumsuz haklı veya haksızsanız konuşmamızda fayda var bence

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar su zammına 'Allah'tan korkun' diyerek tepki gösterdi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar su zammına 'Allah'tan korkun' diyerek tepki gösterdi