25 Haziran 2019 Salı

SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ AFRİN ŞEHİDİ BURAK ÇEVİKER'İN MEZARI BAŞINDA DUA ETTİ

Samsun milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz Afrin şehidi Burak Çeviker'in mezarı başında dua etti

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen uzman çavuş Burak Çeviker'in Çarşamba ilçesinde bulunan mezarını ziyaret ederek dua etti.

29 Haziran 2018 Cuma 17:04 GÜNCEL

Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Çarşamba ilçesine yaptığı ziyarette Afrin'de Zeytin Dalı Harekatında şehit düşen  uzman çavuş Burak Çeviker'in mezarını ziyaret ederek dua etti.


Samsun'un Çarşamba ilçesine giden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, önce şehitlik ardından da hasta ziyaretleri gerçekleştirdi. 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilen Yusuf Ziya Yılmaz, seçimden sonra ilk Cumasında Afrin şehidi Burak Çeviker'in mezarına gitti.

Çarşamba ilçesine yaptığı ziyarette ilk olarak Şubat ayında Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı sırasında şehit olan uzman çavuş Burak Çeviker'i mezarına giden AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, burada şehit Burak Çeviker için dua etti.

Yusuf Ziya Yılmaz şehit Burak Çeviker'in mezarını ziyaret etti

Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, şehit Burak Çeviker'in mezarına yaptığı ziyaret ile ilgili açıklamasında "Şehidimizin acısı hala yüreğimizde. Allah bu memleket için can veren tüm şehitlerimizden razı olsun. Vatan uğruna gözünü kırpmadan canını veren kahramanlarımızı asla unutmayacağız, onlara minnettarız. Bizim her zaman kıymetlimiz olarak kalacaklar" dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya  Yılmaz daha sonra, hasta olan Çarşamba İlçe Başkan Yardımcısı Servet Aydın'ın ağabeyi Nihat Aydın'ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Çiftlik caddesi esnafları Zihni Şahin'e güvenlik sorununu şikayet etti

Samsun Çiftlik caddesi esnafları Zihni Şahin'e güvenlik sorununu şikayet etti