01 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN OKÇULUK SAHASI ÇİM OLACAKTI MÜTEAHHİT TAAHHÜDÜNÜ YERİNE GETİRMEDİ

Samsun Okçuluk Sahası çim olacaktı müteahhit taahhüdünü yerine getirmedi

Samsun'da Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılan Okçuluk Saha'sında müteahhit firmanın taahhüdünü yerine getirmemesi nedeniyle açık hava şampiyonalarının yapılamadığı gündeme geldi.

19 Ekim 2019 Cumartesi 18:42 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Okçuluk Sahasının çim olmaması ve bu konuda müteahhit firmanın taahhüdünü yerine getirememesi nedeniyle söz konusu sahada açık hava şampiyonaları yapılamıyor.


Yılport Samsunspor'a devredildiği gündeme gelen Okçuluk Sahası ile ilgili Samsun Kent Haber'e açıklama yapan Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Abdullah Topaloğlu, söz konusu okçuluk sahasında bu zamana kadar açık hava şampiyonalarının yapılamama nedeninin sahanın çim olmamasından kaynaklandığını söyledi.

Samsun'da okçuluk salonununda şampiyonalar düzenlediklerini ancak okçuluk sahasının çim olmaması nedeniyle burada organizasyonlar yapamadıklarını belirten Türkiye Okçuluk Federasyonu Başkanı Topaloğlu, konu ile ilgili verdiği bilgide şunları söyledi.

"Açık hava sahasını müteahhit  yapması gerektiği gibi yapmadı. Müteahhit taahhüdünü yerine getirmedi. Biz Samsun'da toprak sahada buna rağmen bir turnuva yaptık. Bu yüzden eleştiriler aldık burada çamur içinde turnuva olur mu diye. Çim ekeceğini söyledi ama müteahhit  yapmadı. Bir türlü yapmadı. Okçuluk yapılacak alana dönüştürülmedi. Samsunda ki açık hava okçuluk sahası hazır olmuş olsaydı, orada da bir organizasyon yapardık. Sahanın çim olmaması nedeniyle bazı yarışmaları diğer illere verdik"

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunda başkan var demişti! Danimarka'da sarayın karşısında enerji santrali var mı araştırdık

Samsunda başkan var demişti! Danimarka'da sarayın karşısında enerji santrali var mı araştırdık