04 Ağustos 2021 Çarşamba

SAMSUN OMÜ TIP FAKÜLTESİNDE 3 ASİSTAN, 1 HASTA BAKICI KORONA VİRÜS OLDU

Samsun OMÜ Tıp Fakültesinde 3 asistan, 1 hasta bakıcı Korona Virüs oldu

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde bulunan Üroloji Servisinde 3 asistan, 1 hasta bakıcı Korona Virüs oldu.

15 Ekim 2020 Perşembe 10:35 GÜNCEL

Samsun'da Korona Virüs hastaları ile mücadele eden Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde sağlık çalışanları ve hasta bakıcılarda, tedavi için gelen hastalardan virüs kapıyor. Samsun OMÜ Tıp Fakültesinnde son olarak 3 asistan ve 1 hasta bakıcıda Covid-19'a yakalandı.


Korona Virüs salgınında vaka yoğunluğunun yaşandığı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesine bağlı Tıp Fakültesinde hemşireler, doktorlar Covid-19'a yakalanırken, fakültede yer alan Üroloji Servisinde de 3 asistan ve 1 hasta bakıcının da Korona Virüs'e yakalandıkları öğrenildi.

Vaka yoğunluğu nedeni ile normal servislerin Covid-19 servisine dönüştürüldüğü OMÜ Tıp Fakültesinde, sağlık çalışanlarıda zor günler geçiriyor. TIp Fakaltesinde hemşireler ve doktorların yanı sıra son olarak Üroloji Servisinde görev yapan 3 asistan ve bir hasta bakıcının da Korona Virüs'e yakalanmaları nedeniyle tedavi altına alındıkları bildirildi.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da genelgeye rağmen tramvaylara binen yolcuya HES kodu sorulmuyor

Samsun'da genelgeye rağmen tramvaylara binen yolcuya HES kodu sorulmuyor