20 Mayıs 2019 Pazartesi

SAMSUN OMÜ'DEN AKS TV GENEL YAYIN YÖNETMENİ SİNAN SALLABAŞ'A KADRO KIYAĞI İDDİASI

Samsun OMÜ'den AKS TV Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sallabaş'a kadro kıyağı iddiası

Samsun merkezli yayın yapan AKS TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sallabaş'ın Ondokuz Mayıs Üniversitesinde pazarlama ve reklamcılık bölümünde kadro alacağı gündeme gelirken, OMÜ'nin Sinan Sallabaş'a kadro kıyağı yaptığı iddiası ortaya atıldı.

20 Şubat 2018 Salı 19:19 GÜNCEL

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde açılacak kadro için başvuran 6 kişiden 5'i ilan şartlarını taşımadığı gerekçesi ile sınava girmeye hak kazanamazken, AKS TV'nin Genel Yayın Yönetmeni Sinan Sallabaş'ın sınava girmeye hak kazanması tartışma konusu oldu.


Samsun'da Haberaks TV'nin Genel Yayın Yönetmenliği'ni yapan Sinan Sallabaş'ın Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde(OMÜ) 'öğretim görevlisi' olmak üzere yaptığı girişimleri sonuç vermek üzere. 

PAZARLAMA VE REKLAMCILIK BÖLÜMÜ'NDE KADRO 

Samsun Gazetesi'nin gündeme getirdiği habere göre, AKS TV'nin OMÜ Rektörü Prof.Dr. Sait Bilgiç ve OMÜ'de yapılan canlı yayınların ardından, yayın kurumunun başındaki Sinan Sallabaş'a, Terme Meslek Yüksekolu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü'nde 'öğretim görevlisi kadrosu' verileceği öğrenildi. 


 

5 RAKİBİ ŞARTLARA UYMADI, BİR TEK O! 

Sinan Sallabaş, 'Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü Reklamcılık Programı' kadrosuna başvuran 6 isim içerisinde 'giriş sınavına girmeye' hak kazandı. Diğer 5 aday 'ilan şartlarını taşımadıkları' gerekçesiyle elenirken Sinan Sallabaş, OMÜ'de öğretim görevlisi olma yolunda en önemli adımı atmış oldu. Sinan Sallabaş'ın önümüzdeki günlerde öğretim görevlisi kadrosunu almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan AKS TV'nin Genel Yayın Yönetmenliğini yapan ve OMÜ'de kadro alacağı gündeme gelen Sinan Sallabaş'ın Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Canik Başarı Üniversitesinden MBE mezuniyet diplomasını ise şuan FETÖ'den tutuklu üniversitenin eski rektörü Yunus Bekdemir'den aldığı gündeme geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Mahmut YARAN

21 Şubat 2018 Çarşamba 23:03

şİMDİ DİĞER ADAYLAR ŞARTLARI SAĞLAMIŞ OLSALAR BİLE HEM ALES PUANLARI HEM DE LİSANS NOT ORTALAMALARI DÜŞÜK. ZATEN ADAM BİRİNCİ SIRADA, BEN BU HABERİ YAPANLARI ANLAMADIM, ADAM PUAN OLARAK ÖNDE, BİR TV DE TECRÜBESİ VAR, KİM ALIANCAKTI ORAYA, TABİKİ TV,REKLAM KONUSUNDA BİRİ. ADAM AKS TV DE ÇALIŞTI DİYE, NEDEN BÖYLE EDEP SINIRINI AŞAN ŞEKİLDE KULP TAKILIR. KINIYORUM...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun AK Parti'de o ilçe başkan adayları ile ilgili şok eden FETÖ iddiası!

Samsun AK Parti'de o ilçe başkan adayları ile ilgili şok eden FETÖ iddiası!