09 Mayıs 2021 Pazar

SAMSUN ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜ İSTİYOR

Samsun Orman Bölge Müdürlüğünü istiyor

Samsun Orman Bölge Müdürlüğünü istiyor. Orman Bölge Müdürlüğünün Samsun'a alınması için Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz siyasilere çağrı yaptı.

21 Ocak 2021 Perşembe 19:20 GÜNCEL

Ankara-Samsun Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Osman Yılmaz, Orman Bölge Müdürlüğünün Samsun'a alınması için lobi çalışması yapılması ve bölge müdürlüğünün Samsun'a kazandırılmasını istedi.


ASİYAD Başkanı Yılmaz, bölge müdürlüğünü Samsun'un hak ettiğini söyledi. Karadeniz'in başkenti konumunda olan Samsun'a Orman Bölge Müdürlüğünün kazandırılması halinde büyük bir işin başarılmış olacağını söyleyen Osman Yılmaz, Samsun milletvekilleri, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası ve sivil toplum örgütlerine çağrı yaparak bölge müdürlüğü olayına sahip çıkmalarını istedi.

Orman Bölge Müdürlüğünün Samsun'a kazandırılması için ASİYAD olarak mücadele ettiklerini kaydeden Osman Yılmaz, bu mücadeleye sahip çıkılması gerektiğini kaydederek, "Geçmişte Samsun'da bulunan bölge müdürlükleri bir bir başka illere gitti. Yıllarca bunun acısını yaşadık. Şimdi o makus talihi geri çevirme zamanı. Bunun için de ilk olarak Orman Bölge Müdürlüğünü Samsun'a kazandırmamız gerekiyor. Bölge Müdürlüklerinin yeniden Samsun'a getirilmesini sağlamanın yolu Orman Bölge Müdürlüğünü şehrimize kazandırmaktan geçiyor. Bu nedenle ASİYAD olarak şehrimizin tüm siyasilerini, iş adamlarını, sivil toplum örgütlerini bu olay etrafında kenetlenmeye davet ediyoruz. Orman Bölge Müdürlüğü Samsun'da kurulmalıdır. Samsun bunu hak ediyor" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

coşkun

26 Ocak 2021 Salı 14:59

Gözünüz aydın ,atı alan üsküdarı geçti. Orman bölge müdürlüğü Sinopbüyükşehir'in.Yine yeniden .Samsunküçükşehir Sahipsizliğine kurban gitti Samsunum...

Ahmet

25 Ocak 2021 Pazartesi 17:52

Samsun’da milletvekili mi var adam gibi Daha Ak partiye ne oy veririm nede verdittiririm

samsun

25 Ocak 2021 Pazartesi 10:24

Sinop aldı. SİNOP !!! yazıklar olsun size ....

Ali balbal

22 Ocak 2021 Cuma 17:26

Samsun sahipsiz. Milletvekileri bos bos konusuyor. Hic biri Samsun icin caba sarfetmiyor. Belediye baskani keza ayni zihniyette. Burada Samsun valisine ve STO yada buyuk gorev dusuyor. Umarim cabaniz yeter. Yeterki diger sto leriyle konusup konuyu surekli gundemde tutun. Iyi calismalar.

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinin yeni aldığı 33 otobüs sefere başladı

Samsun Büyükşehir Belediyesinin yeni aldığı 33 otobüs sefere başladı