20 Temmuz 2019 Cumartesi

SAMSUN PİAZZA AVM'DE 'ACİL OLARAK AVM'Yİ BOŞALTIN' ANONSU KORKU VE PANİK YARATTI

Samsun Piazza AVM'de 'Acil olarak AVM'yi boşaltın' anonsu korku ve panik yarattı

Samsun'da Piazza AVM'de 'Acil olarak alış veriş merkezini boşaltın' anonsu sonrası vatandaşlar korku ve panik halinde çıkış kapılarına doğru koştu.

12 Kasım 2017 Pazar 20:49 GÜNCEL

Samsun'da bulunan Piazza AVM'de 'Acil olarak alış veriş merkezini boşaltın' anonsunun yapılması sonrası vatandaşlar korku ve panik halinde çıkış kapılarına doğru koşuşturdu.


Samsun'un en büyük alış veriş merkezi olan Piazza AVM'de Pazar günü inanılmaz bir olay yaşandı. Hafta sonu nedeni ile Piazza AVM'ye akın eden vatandaşlar burada yapılan 'Acil olarak AVM'yi boşaltın' anonsu sonrası panik halinde çıkış kapılarına doğru yöneldi.

Piazza AVM'de yaşanan o anlar ise bir cep telefonu kemarası tarafından kayıt edildi. 

Piazza AVM'de bulunan vatandaşlar yapılan anons üzerine yürüyen merdivenlere  ve asansörlere doğru koşarken,  video görüntülerine yansıyan o anlarda ise vatandaşların yaşadığı korku gözler önüne serildi.

BOMBA İHBARI MI YAPILDI

Samsun Gazetesinde yer alan bilgiye göre  Piazza AVM'ye bomba ihbarı yapılması üzerine AVM yönetiminin vatandaşları tahliye etmek için anons yaptığı öğrenildi. Ezilme tehlikesi geçiren Samsunlular kendilerini zar zor Piazza AVM dışına atarken, gelen  ikinci bir anons ile rahat bir nefes aldı. Yapılan ikinci anonsta, 'Yanlışlık oldu, bir sorun yoktur' denildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Ticaret Borsası işadamlarını lösemili çocuklara destek vermeye çağırdı

Samsun Ticaret Borsası işadamlarını lösemili çocuklara destek vermeye çağırdı