16 Ekim 2021 Cumartesi

SAMSUN POLİSİNDEN ALMAN POLİSİNİN YATAĞA BAĞLADIĞI KAAN'A MORAL ZİYARETİ

Samsun polisinden Alman polisinin yatağa bağladığı Kaan'a moral ziyareti

Alman polisinin tedavi gördüğü hastanede ailesine vermemek için yatağa bağladığı Kaan isimli küçük çocuk Cumhurbaşkanlığı tarafından kurtarılarak Samsun'a getirildi.

08 Mart 2020 Pazar 15:51 GÜNCEL

Alman polisinin yatağa bağladığı Kaan isimli küçük çocuğu Samsun'da tedavi gördüğü hastanede Samsun polisi ziyaret ederek moral verdi.


Samsunlu bir ailenin çocuğu olan Kaan, Alman polisi tarafından tedavi gördüğü hastanede yatağa bağlanmıştı. Kaan'ın Almanya'da tedavi gördüğü hastanede yatağa bağlandığının gündeme gelmesi sonrası harekete geçen Cumhurbaşkanlığı ve Dışişleri Bakanlığı küçük çocuğu içinde bulunduğu durumdan kurtardı.

Almanya'da tedavi gördüğü hastanede Alman polisi tarafından yatağa bağlanan ve zorla alıkonulan Kaan isimli küçük çocuk, Cumhurbaşkanlığı ve Dışişleri Bakanlığının devreye girmesi ile kurtarılarak Samsun'a getirildi.Samsun'da özel bir hastanede tedavi gören Kaan isimli küçük çocuğu ise Samsun polisi ziyaret etti. Alman polisinin kendisini yatağa bağlaması ve Almanya'da zorla alıkonulmasının ardından kurtarılan Kaan, Samsun'da tedavi gördüğü hastanede kendisini Samsun polisinin ziyaret etmesi ile büyük mutluluk yaşadı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da yaşayan 31 bin 326 mülteciden 1200'ü gitti

Samsun'da yaşayan 31 bin 326 mülteciden 1200'ü gitti