02 Aralık 2020 Çarşamba

SAMSUN SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ KORONA VİRÜS BİLGİ VE DANIŞMA HATTI NUMARALARINI AÇIKLADI

Samsun Sağlık Müdürlüğü Korona Virüs bilgi ve danışma hattı numaralarını açıkladı

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü, Korona Psikososyal Destek Bilgi ve Danışma hattı numaralarını açıkladı. Samsun Sağlık İl Müdürlüğünün Korona Virüs bilgi ve danışma hattı telefon numaraları

30 Mart 2020 Pazartesi 14:16 GÜNCEL

Samsun Sağlık İl Müdürlüğü, Korona Virüs hakkında bilgiye ve psikolojik desteğe ihtiyacı olan vatandaşlar için bilgi ve danışma hattı numaralarını kamuoyuna açıkladı.


Sağlık İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Evde olduğunuz bu günlerde Corona hakkında bilgiye ve psikolojik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda uzmanlarımız sizler için telefonun başında. Virüsten kendinizi korumak için nelere dikkat etmelisiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek için neler yapabilirsiniz. Zor durumlarla baş etme becerilerinizi nasıl güçlendirebilirsiniz. Psikososyal destek hattımız hafta içi hergün, 08:00/17:00 saatleri arasında, bilgi ve danışma hattımız ise 7 gün 24 saat hizmet vermektedir."

Öte yandan Samsun sağlık il Müdürlüğü Korona Virüs ile ilgili bilgi ve danışma hattı numarasının 0362 3112522/21/24, Psikososyal Destek Hattı numarasının da 0362 231 51 46 olduğunu açıkladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da Pazar günü sokaklar boştu, Pazartesi günü herkes sokağa çıktı

Samsun'da Pazar günü sokaklar boştu, Pazartesi günü herkes sokağa çıktı