17 Eylül 2021 Cuma

SAMSUN SAĞLIK MÜDÜRÜ ORUÇ TABURCU OLDU, AK PARTİ İL YÖNETİCİSİ ELEŞTİRDİ

Samsun Sağlık Müdürü Oruç taburcu oldu, AK Parti İl Yöneticisi eleştirdi

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç, Ankara'da tamamlanan KoronaVirüs tedavisinin ardından yaptığı açıklamada taburcu olduğunu duyurdu, AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu Üyesinden ise eleştiri geldi.

25 Şubat 2021 Perşembe 02:00 GÜNCEL

Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç, KoronaVirüs tedavisinin tamamlandığını ve tedavi gördüğü Ankarada ki hastaneden taburcu olduğunu açıkladı.


Samsun'da bir süre önce KoronaVirüs'e yakalandığı açıklanan ve mutant virüs kaptığı gündeme gelen Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmıştı. Oruç, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam ederken Sağlık Bakanlığının uçağı ile Ankara Şehir Hastanesine götürülmüştü.ORUÇ TABURCU OLDUĞUNU DUYURDU
Ankara'da tamamlanan tedavisinin ardından sosyal medya sayfasından bir açıklama yapan Samsun Sağlık İl Müdürü Muhammet Ali Oruç, "Allah’a şükürler olsun ; hastanedeki tedavi sürecim bitti, taburcu oldum. Tedavimde her türlü özveriyi gösteren tüm sağlık çalışanlarımıza, Duâlarını esirgemeyen, maddi manevi yanımızda olan, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız" dedi.

AK PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ ELEŞTİRDİ
Samsun Sağlık İl Müdürü Oruç'un taburcu olduğuna dair sosyal medyadan yaptığı bu açıklamaya ise AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu üyesi Mahmut İşbilir'den eleştiri geldi. Muhammet Ali Oruç'un tedavi için Samsun'dan uçakla Ankara'ya gitmesini eleştiren Mahmut İşbilir, Sağlık İl Müdürü Oruç'un paylaşımına, "Müdürüm geçmiş olsun. Allah şifalar versin. Lakin bu şehirde emrinizde bunca kamu hastaneleri varken şehrinizin Sağlık İl Müdürü olarak ambulans uçak ile Ankara'ya tedaviye gitmeniz manidar" yorumu yaptı.
Kaynak: SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 4 Yorum

cevdet

26 Şubat 2021 Cuma 07:55

Helal olsun cat cat cat samsun daki doktarlara güvenmediyse demkkiiii sağlık bakanı alsın görevden veya samsundan alsınlar güven bitmiştir....

Uğur

25 Şubat 2021 Perşembe 11:39

Diğerleri hasta değil bu hasta sadece senin ne özelliğin var Muhammed oruç senin ki canda başkalarınınki patlıcanmı ama suç bizde seni oraya uçakla aldıran zihniyetlere oy verdiğimiz için ama Allahı izniyle sandıkta görecez güle güle AKP güle güle

hakan derek

25 Şubat 2021 Perşembe 10:10

bende şöyle elştireyim.atakumdaki ek binadaki cildiye-gögüs -psikiyatri bransşları doldurmamaktaki kasıt nedir allah aşkına?

vatandaş

25 Şubat 2021 Perşembe 08:49

Helal olsun Mahmut İşbilir'e, inşaallah doğru söyleyeni akpden kovmazlar...

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

SamsunKentTV önerdi Valilik yaptı! Mecidiye Çarşısı ve izin belgelerine özel önlem

SamsunKentTV önerdi Valilik yaptı! Mecidiye Çarşısı ve izin belgelerine özel önlem