24 Kasım 2020 Salı

SAMSUN SAMULAŞ A.Ş'YE YENİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI VE OTOBÜS İŞLETME MÜDÜRÜ ATANDI

Samsun SAMULAŞ A.Ş'ye yeni genel müdür yardımcısı ve otobüs işletme müdürü atandı

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ A.Ş'ye bir süre önce yapılan genel müdür atamasının ardından, genel müdür yardımcılığı ve otobüs işletme müdürlüğüne de yeni isimler atandı.

29 Mayıs 2019 Çarşamba 23:38 GÜNCEL

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı SAMULAŞ A.Ş Genel Müdürlüğü görevine bir süre önce Samsun doğumlu Enver Sedat Tamgacı atanmıştı. SAMULAŞ A.Ş'nin yeni genel müdürü Tamgacı'nın ardından SAMULAŞ A.Ş'ye işletmeden sorumlu genel müdür yardımcısı da atandı. 


Samsun'da 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesi ve belediyeye bağlı işletmelere yeni isimlerin ataması devam ediyor.

Samsun Kent Haber'in edindiği bilgilere göre SAMULAŞ A.Ş'de İşletmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Malatya Büyükşehir Belediyesinden Kayseri doğumlu Gökhan Beler, SAMULAŞ A.Ş Otobüs İşletmeleri Müdürlüğüne de yine Malatya Büyükşehir Belediyesinden Kayseri doğumlu Resul Baktır atandı.

Samsun Büyükşehir Belediyesinde ayrıca Samsun Büyükşehir Belediyesinde görevden alınan Zabıta Daire Başkanı Yılmaz Açıcı'nın yerine Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden Abdülkadir Dizman'ın göreve başlayacağı bununla birlikte yine Kocaeli Büyükşehir Belediyesinden Hüseyin Hakkı Akbulut'un da Samsun Büyükşehir Belediyesinde Destek Hizmetleri ve Satın Alma Daire Başkanı olarak göreve başlayacağı gündeme gelmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

ahmet 5561

01 Haziran 2019 Cumartesi 13:38

hoş gelmişler sefa getirmişler hadi onlara da 40-50 milyar harcayıp koltuk masa takımı alalım 80-100 milyar harcayıp oda yaptıralım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesinde bir daire başkanı daha görevden alındı

Samsun Büyükşehir Belediyesinde bir daire başkanı daha görevden alındı