22 Ekim 2020 Perşembe

SAMSUN SASKİ KORONA VİRÜS NEDENİYLE KESİK SULARI AÇTI BORÇLARI DA ERTELEDİ

Samsun SASKİ Korona Virüs nedeniyle kesik suları açtı borçları da erteledi

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü, Korona Virüs nedeniyle su borçlarını Ramazan ayı sonuna erteleme, borcundan dolayı kesik olan suları ise açma kararı aldı.

13 Mart 2020 Cuma 00:43 GÜNCEL

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) KoronaVirüs tedbirleri kapsamında su borçlarını Ramazan ayı sonuna ertelerken, kesik olan su abonelerinin de suyunu açtı.


SASKİ Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, tüm dünyayı etkileyen ve ölümcül olan KoronaVirüs nedeniyle Samsun'da su borçlarının Ramazan ayı sonuna kadar ertelendiği duyuruldu.

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, "Tek yürek olarak devletimizin koronavirüs ile mücadele kapsamında almış olduğu tedbirleri sekteye uğratmamak ve destek olmak amacıyla SASKİ olarak şehrimizde su borcundan dolayı suyu kesilecek olan konut abonelerimizin su kesintilerinin ve borçlarının Ramazan Bayramı sonuna kadar ertelenmesi, Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mustafa Demir beyin talimatıyla gerçekleştirilmiş olup, borcundan dolayı suyu kesik olan konut abonelerimizin de dün itibariyle mühürlü olan sayaçları açılmış ve su akışları sağlanmaya başlanmıştır" denildi.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Korona Virüse karşı tüm şehirlerde o noktalara dezenfektanlar yerleştirilecek

Korona Virüse karşı tüm şehirlerde o noktalara dezenfektanlar yerleştirilecek