16 Ocak 2022 Pazar

SAMSUN SASKİ'DE İKİ PERSONELİN KORONA VİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Samsun SASKİ'de iki personelin Korona Virüs testi pozitif çıktı

Samsun'da Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünde (SASKİ) çalışan iki personelin Korona Virüs testinin pozitif çıktığı gündeme geldi.

13 Haziran 2020 Cumartesi 14:49 GÜNCEL

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nde(SASKİ) iki personelin Korona Virüs- Covid-19 testinin pozitif çıktığı bildirildi.


Normalleşme süreci sonrası Samsun'da SASKİ'de çalışan iki personelin Korona Virüs'e yakalandığı, söz konusu personellerin tedavi altına alındığı öğrenildi.

Samsun SASKİ'de açma kapa servisinde çalışan bir personel ile kurumda görev yapan bir başka personelin Korona Virüs testlerinin pozitif çıktığı, açma kapama biriminde çalışan personelin ise durumunun ciddi olduğu gündeme geldi.

Samsun SASKİ'de iki personelde Korona Virüs tespit edilmesi üzerine kurumun, söz konusu personelle temas eden, aynı çalışma ortamında  görev yapan 70'e yakın çalışana Covid-19 testi uygulayacağı öğrenildi. 

Korona Virüs tespit edilen iki personelle aynı odada çalışan diğer personellerin ise 14 gün ev karantinası altına alınmak yerine mesaiye devam ettikleri de gelen bilgiler arasında.
Kaynak:SamsunKentHaber.com.tr

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da bin 368 kişiye uygulanacak Korona Virüs testi çalışmaları başladı

Samsun'da bin 368 kişiye uygulanacak Korona Virüs testi çalışmaları başladı