20 Ekim 2020 Salı

SAMSUN SASKİ'NİN GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE MERSİNLİ FATİH YILDIZ GELDİ

Samsun SASKİ'nin Genel Müdürlüğüne Mersinli Fatih Yıldız geldi

Samsun Büyükşehir Belediyesine bağlı Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü görevine Mersin doğumlu Fatih Yıldız getirildi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 16:08 GÜNCEL

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Genel Müdürlüğü görevine, İSKİ'de Su Arıtma Dairesi Başkanı olarak görev yapan Fatih Yıldız getirildi.


Samsun Gazetesinde yer alan habere göre İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Su Arıtma Dairesi Başkanı Fatih Yıldız, Samsun Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (SASKİ) görevine getirildi. Fatih Yıldız'ın Samsun SASKi Genel Müdürlüğü görevine yarın (Perşembe) başlayacağı öğrenildi. 

FATİH YILDIZ KİMDİR? 
1974 yılında Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl görev aldığı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nde sırasıyla mühendislik, teknik şeflik, şube müdürlüğü ve daire başkanlığı görevlerinde bulundu. Son alarak Su Arıtma Dairesi Başkanlığı görevini yürüten Yıldız, evli olup, 1 kız çocuk babasıdır.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Töre Keskinsoy

26 Nisan 2019 Cuma 00:38

Hayırlı olsun başkanım

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Atakum Belediye Başkanı Deveci, Atakum İstihdam Merkezi projesini hayata geçirdi

Atakum Belediye Başkanı Deveci, Atakum İstihdam Merkezi projesini hayata geçirdi