28 Ekim 2020 Çarşamba

SAMSUN SHERATON OTELİN YENİ GENEL MÜDÜRÜ ESKİ BAŞBAKANA ŞAPŞİK DİYEN ONUR BIYIKLI OLDU

Samsun Sheraton Otelin yeni genel müdürü eski başbakana şapşik diyen Onur Bıyıklı oldu

Samsun Sheraton Otel'de istifa eden genel müdür Savaş Türkay'ın yerine yeni genel müdür eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na 'şapşik' diyen Onur Bıyıklı oldu.

26 Nisan 2019 Cuma 18:14 GÜNCEL

Samsun Sheraton Otel'de iki bayan personelin işten çıkartılması sonrası yaşanan krizin ardından istifa eden genel müdür Savaş Türkay'ın yerine daha önce bu görevi yapan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na 'şapşik' dediği için görevi bırakan Onur Bıyıklı yeniden genel müdür olarak geldi.


Samsun Sheraton Otel'de Genel Müdürlük görevine yeniden Onur Bıyıklı getirildi. Onur Bıyıklı, daha önce Sheraton Otel Genel Müdürlüğünü yaptığı 2017 yılında, sosyal medya sayfasından eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na yönelik yaptığı eleştirilerle gündeme gelmişti. Savaş Türkay'ın istifası sonrası ikinci kez Sheraton Samsun Otelinin genel müdürü olan Onur Bıyıklı, 2017 yılında eski Başbakan Ahmet Davutoğlu için, "Bir ara Ahmet Davutoğlu diye bir başbakan vardı; bu şapşik Işid için 'İşid terörist değildir, öfkeden dolayı biraraya gelmiş çocuklardır' demişti. Benim askerimi ateşe atan bu piçlere bu lafı söyleyen şapşik nerede acaba" demişti.

Onur Bıyıklı, Davutoğlu'na yönelik yaptığı bu eleştirisinin gündeme gelmesi ve bazı haber sitelerinin konuyu haberleştirmesi sonrası Samsun Sheraton Otel Genel Müdürlüğü görevinden ayrılmıştı. Bıyıklı'nın yerine genel müdür olarak gelen Savaş Türkay ise otelde çalışan iki bayanı, bir bakan eşini devlet protokolü kurallarına göre karşılanmadığı gerekçesi ile işten çıkartarak gündeme gelmiş, bu olayla ilgili yaşanan kriz sonrası ise görevinden istifa etmişti.

Samsun Sheraton Otel'de Savaş Türkay'ın istifası sonrası ise eski başbakan Ahmet Davutoğlu'na devlet protokolü kurallarını hiçe sayarak eleştiride bulunup 'şapşik' diyen Onur Bıyıklı geldi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Erdoğan'dan belediye başkanlarına lüks makam araçlarına binmeyin uyarısı

Erdoğan'dan belediye başkanlarına lüks makam araçlarına binmeyin uyarısı