25 Ekim 2020 Pazar

SAMSUN TEKKEKÖY'DE TUĞRUL ÇETİN NOSTALJİ PARKI VE MÜZESİ AÇILIŞI DEV MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

Samsun Tekkeköy'de Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışı dev mitinge dönüştü

Samsun'un Tekkeköy İlçe Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar'ın gerçekleştirdiği Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışı dev bir mitinge dönüştü.

30 Mart 2019 Cumartesi 15:49 GÜNCEL

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar'ın gerçekleştirdiği  Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışına binlerce vatandaş katıldı.


Yerel seçimlere saatler kala Tekkeköy ilçesinde  Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışını gerçekleştiren mevcut belediye başkanı ve Cumhur İttifakı adayı Hasan Togar, 31 Mart yerel seçimleri öncesi rakiplerine adeta gövde gösterisi yaptı. 

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'ın yanı sıra AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, MHP Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, AK Parti Tekkeköy Kadın Kolları Başkanı Melek Halil ve belediye meclis üyesi adaylarının katılımı ile gerçekleştirilen  Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ı binlerce vatandaş yalnız bırakmadı. CANDAL’A AĞABEY TAVSİYESİ
Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Müzesi açılışında Rakipleri, Tansu Çıkış, Şükrü Yavuz ve Özcan Büyük’e temiz siyaset yaptıkları için teşekkür eden Togar, İYİ Parti Adayı Mustafa Candal hakkında ise sert konuştu. 

Candal’ın Yüceller ailesi tarafından kullanıldığını kaydeden Hasan Togar, “60 gün boyunca kumpasçılık, kasetçilik ve fitnecilik yapan İYİ Parti Adayı Mustafa Candal’a yazıklar olsun. 40 yıl boyunca bizi bölmeye çalışan Sayın Yücel, bu nasıl bir kin. Bitmek, tükenmek bilmiyor. Kan emmeye devam ediyorsunuz. Madem bu ilçede vardınız. 50 yıl bu ilçede söz sahibiydiniz de neden karşımıza kendiniz çıkmadınız. Tekkeköylü olduğunu iddia eden ama ömrü boyunca bu ilçede ikamet etmemiş çakma AK Partili Mustafa Candal’ı karşımıza çıkardınız. Sizler daha dün birbirinizi yerken, bugün can ciğer oldunuz. Amacınız, 5 yıl boyunca Samsun’un en başarılı olan bu ilçesinde yapılan bütün tesisleri ve eserleri paylaşmak. Ben Candal’a bir ağabey tavsiyesi vereceğim. Sayın Candal, yol yakınken bu sevdadan vazgeç. Bunlar seni o belediyeye sokmaz” diye konuştu.

BELEDİYE TEKKEKÖYLÜLERİN
Tekkeköy Belediyesi’nin bu zamana kadar Yücellerin belediyesi veya Çıkışların belediyesi olarak anıldığını ifade eden Başkan Togar, “İlk kez Tekkeköy’ün belediyesi oldu bu belediye. Yarın o belediyeye gidersiniz. 3 kuruşluk bir ihtiyaç için suratınızı asarsınız. Bir de arkanızdan yakalarlar sizi iki de tokat yersiniz. Gelelim bizlere. Bizlerde hiç mi kabahat yok. Samsun’un en başarılı ilçe belediyesi olduğumuzu iddia ediyorsak, bugün bu ilçede bütün bu hizmetlere karşı bizlerin karşısına birileri aday çıkarıyorsa bunun tek suçlusu başta ben olmak üzere bu belediyenin çalışanlarıdır. Bizler bu millete efendi olmak için değil hizmetkar olmak için geldik. Eğer ki bu hataları bu eksikleri göremez, bu belediyeyi sizlere hizmet edeceklerine, ‘buyur ne istiyorsun’ diyen olursa o ertesi gün kendini sokakta bular.  Size ‘buyurun nasıl hizmet edebiliriz’ diye soracaklar. Sizleri ihmal ettik, sizleri kırdık, sizleri incittik. Önümüzdeki 5 yılın en büyük vaadi sizlerin gönlünü yeniden kazanmak olacak. Burada bu  sözü veriyorum” şeklinde konuştu. Başkan Togar’ın konuşmasının ardından AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da vatandaşlara seslendi. Konuşmaların ardından, Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Kent Müzesi’nin açılışı protokol üyelerince gerçekleştirildi. Kaynak: Tekkeköy'de Tuğrul Çetin Nostalji Parkı ve Kent Müzesi açıldı 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Atakum'da Cumhur ittifakı adayı Zihni Şahin'den bayrak yürüyüşü

Samsun Atakum'da Cumhur ittifakı adayı Zihni Şahin'den bayrak yürüyüşü