24 Temmuz 2019 Çarşamba

SAMSUN TERME'DE AYDINLATMA İÇİN BELEDİYE 500 BİN LİRA PARA HARCADI

Samsun Terme'de aydınlatma için belediye 500 bin lira para harcadı

Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Başkanı Şenol Kul, ilçeye 500 bin liralık aydınlatma yatırımı yaptıklarını açıklayarak, yapılan çalışmada tasarruf sağladığı için LED aydınlatmaları tercih ettiklerini söyledi.

13 Eylül 2018 Perşembe 19:07 GÜNCEL

Samsun'un Terme ilçe Belediyesi Başkanı Şenol Kul, ilçe aydınlatması için 500 bin liralık yatırım yaptıklarını açıkladı, yapılan aydınlatma çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.


Samsun'un Terme ilçe Belediyesi Başkanı Şenol Kul, yaptığı açıklamada, modern şehircilik anlayışında şehir estetiğinin son derece önemli olduğunu söyleyerek, yapılan aydınlatma çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Şehir aydınlatmasında dayanıklılığı, geniş kullanım alanı, tasarruflu yapısı nedeniyle daha çok LED aydınlatma uygulamalarını tercih ettiklerini anlatan Şenol Kul, Terme ilçesinde yapılan aydınlatma çalışmaları için yaklaşık 500 bin liralık yatırım yaptıklarını ifade etti.Şenol Kul, "Karayolu köprüsünden başlamak üzere şehir meydanına kadar olan bölgede, şehir merkezinde 10 parkımızda ve değişik sokaklarımızda LED aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdik. Çalışmalar kapsamında 320 direk yenilendi. Alt ve üstyapısı biten cadde ve sokaklarımızda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Terme, ışıl ışıl bir şehir olacak." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsunspor'un Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü eleme turu eşleşmesinde rakibi belli oldu

Samsunspor'un Ziraat Türkiye Kupası 3'üncü eleme turu eşleşmesinde rakibi belli oldu