26 Nisan 2019 Cuma

SAMSUN TERME'DE KAR ESARETİ SÜRÜYOR! HASTALANAN ÇOCUĞUN İMDADINA BELEDİYE YETİŞTİ

Samsun Terme'de kar esareti sürüyor! Hastalanan çocuğun imdadına belediye yetişti

Samsun'un Terme ilçesinde kar esaretinin sürdüğü Kesikkaya Mahallesi Ormanköy mevkisinde hastalanan kız çocuğunun imdadına belediye ekipleri yetişti.

29 Ocak 2018 Pazartesi 13:25 GÜNCEL

Samsun'un Terme ilçesinde karla mücadele çalışmaları devam ederken, kar esaretinin yaşandığı Kesikkaya Mahallesi Ormanköy mevkisinde hastalanan bir çocuk belediye ekipleri tarafından hastaneye yetiştirildi.


Samsun'un Terme İlçe Belediyesi Fen İşleri ekipleri, karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Terme Belediyesi ekipleri, çalışmalarını 24 saat esasına dayalı olarak sürdürerek kardan yolu kapanan mahallelerin büyük bölümünü yeniden ulaşıma açtı.Terme Belediyesi ekipleri, bu süreçte hasta ve mahsur kurtarma çalışmaları ile cenaze işlemleri ve elektrik kesintilerinin kısa zamanda giderilmesine öncelik verdi. Son olarak Terme ilçesi Kesikkaya Mahallesi Ormanköy mevkisinde 5 yaşındaki kızı rahatsızlanan Beytullah Demir, belediyeyi arayarak yardım istedi. Terme Belediyesi karla mücadele ekipleri, arazi aracı göndererek hasta çocuğun Terme Devlet Hastanesine ulaşmasını sağladı.

Baba Beytullah Demir, verilen hizmetten dolayı Belediye Başkanı Şenol Kul ve ekibine teşekkür etti.


YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da terör propagandası iddiası ile gözaltına alınan 3 kişi ile ilgili flaş gelişme

Samsun'da terör propagandası iddiası ile gözaltına alınan 3 kişi ile ilgili flaş gelişme