27 Haziran 2019 Perşembe

SAMSUN TRAMVAYDA ÇIPLAK AYAKLI ÇOCUĞA KENDİ AYAKKABISINI GİYDİREN GENCİ KONUŞUYOR

Samsun tramvayda çıplak ayaklı çocuğa kendi ayakkabısını giydiren genci konuşuyor

Samsun'da tramvayda yolculuk eden bir genç, ayakkabısı olmayan ve ayakları çıplak olan bir çocuğa kendi ayakkabısını çıkartıp giydirdi.

02 Mayıs 2018 Çarşamba 14:56 GÜNCEL

Samsun'da tramvayda yolculuk yapan bir gencin, ayakları çıplak olan bir çocuğa kendi ayakkabısını çıkartıp vermesi sosyal medyada ön çok konuşulan olay oldu. 


Samsun'da ismi bilinmeyen bir gencin, tramvayda yolculuk yaparken, aynı tramvayda bulunan bir çocuğun ayaklarının çıplak olduğunu görünce kendi ayakkabılarını çıkartarak çocuğa giydirdi. Tramvayda yaşanan bu olaya ait görüntüler ise sosyal medya yayınlanır yayınlanmaz büyük ilgi ve takdir gördü. Kimliği belli olmayan genç, ayakkabılarını çocuğa giydirdikten sonda ise çıplak ayaklarla tramvayda yolculuğuna devam etti. Samsun'da o tramvayda bulunan vatandaşlar ise gencin ayakkabılarını çıkartarak çocuğa giydirmesi karşısında hem şaşırdı hemde o genci alkışladı.

Öte yandan kimliği belirlenemeyen gencin örnek davranışı sosyal medyada büyük yankı buldu. Gencin çocuğa ayakkabılarını giydirirken çekilen fotoğrafları sosyal medyada yayınlandıktan sonra SAMULAŞ A.Ş'de kendi ayakkabısını ayağından çıkartarak çıplak ayaklı çocuğa giydiren genci bulmak için çalışma başlattı.
SamsunKentHaber

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi yeni başkanı seçmek için olağanüstü toplanıyor

Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi yeni başkanı seçmek için olağanüstü toplanıyor