20 Eylül 2020 Pazar

SAMSUN TSO ORTAOKULUNDA MAVİ KAPAK PROJESİ KAPSAMINDA ŞİİR ŞÖLENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Samsun TSO Ortaokulunda Mavi Kapak projesi kapsamında şiir şöleni gerçekleştirildi

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası(TSO) Ortaokulunda "Mavi Kapak Projesi" adı altında şiir şöleni gerçekleştirildi.

11 Ocak 2019 Cuma 12:56 GÜNCEL

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu'nda "Mavi Kapak Projesi" kapsamında engellilere yardım etmek amacıyla mavi kapak toplanırken öğrenciler sahne alarak şiirler okudu. 


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulunda ünlü şair Kasım Alper Özdemir'inde sahne aldığı programda kaleme aldığı 'Aşk Yeniden Yazılıyor' isimli kitabından kesitler vererek sosyal medya hesabından program hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

ÖĞRENCİLERE YARDIMLAŞMA AŞILANIYOR
Samsun İlkadım Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Matematik Öğretmeni Kısmet Demirsoy ve Müdür Yardımcısı Neslihan Bayrak'ın başlattığı "Mavi Kapak Projesi" ile birlikte okulda bulunan sınıflar arasında yarışma şeklinde mavi kapak toplanarak yardıma ihtiyacı olan engelli vatandaşların bir nebzede olsa yükü hafifletilmek isteniyor.

ÖĞRENCİLERDEN ŞİİR ŞÖLENİ 
Öğrencilerin sahneye çıkarak şiir okuduğu programa birçok okuldan katılım olurken etkinlik kapsamında engelsiz yaşam ile ilgili kitaplar dağıtıldı. Programa Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Müdürü Nusret Sarı, Kalkanca İlkokulu Müdürü Sezai Tiryaki, İlkadım Milli Eğitim Şube Müdürü Mevlüt Seyhan, Baruthane Ortaokulu Müdürü Süleyman Çift, Gazi İlkokulu Müdürü Erkan Altıntaş, Onursal Başkan Sinan Karaosman , Okul Aile Birliği Başkanı Nedim Yıldırım, Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Havva Öztürk  ve Okul Aile Birliği üyeleri katıldı. 

Ayrıca etkinlikte Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. yılı ele alındı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun'da gazeteciler Piri Reis Mesleki ve Teknik Lisesinde gazetecilik mesleğini anlattı

Samsun'da gazeteciler Piri Reis Mesleki ve Teknik Lisesinde gazetecilik mesleğini anlattı