18 Haziran 2021 Cuma

SAMSUN UÇUŞ KULÜBÜ UYUŞTURUCU BATAĞINA DÜŞEN GENÇLERE ÜCRETSİZ UÇUŞ EĞİTİMİ VERECEK

Samsun Uçuş Kulübü uyuşturucu batağına düşen gençlere ücretsiz uçuş eğitimi verecek

Samsun Uçuş Kulübü Başkanı Köksal Akman''dan sokak çocukları ve uyuşturucu batağına düşen gençlere müthiş çağrı, "Gelin size ücretsiz uçuş eğitimi verelim."

07 Temmuz 2019 Pazar 13:01 GÜNCEL

Samsun Uçuş Kulübünün tanıtım toplantısında konuşan kulüp başkanı Köksal Akman, sokak çocukları ve uyuşturucuya bulaşan gençleri hayata kazandırmak için ücretsiz uçuş eğitimi vereceklerini açıkladı.

SamsunKentHaber.com.tr
Samsun'un Canik ilçesinde bulunan Meşe Tesislerinde Samsun Uçuş Kulübünün tanıtım toplantısını düzenleyen Köksal Akman, burada yaptığı açıklamad, sokak çocukları ve uyuşturucuya bulaşa gençlere seslenerek, "Gelin sizlere ücretsiz uçuş eğitimi verelim" dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın yanı sıra Samsun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mahmut Aydın, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve kulüp üyelerinin katıldığı tanıtım toplantısında Uçuş Kulübünün kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi veren Köksal Akman,  ayrıca yaptığı çağrıda sokak çocukları ve uyuşturucuya buluşan gençlere seslendi.Samsun Uçuş Kulübü olarak sokak çocukları ve özellikle uyuşturucuya bulaşan gençleri içinde bulundukları bataktan kurtarmak istediklerini ve bu gençleri hayata kazandırmak  arzusunda olduklarını belirten Kulüp Başkanı Köksal Akman, "Buradan sokak çocukları ve uyuşturucuya bulaşan gençlerimize sesleniyorum. İçinde bulundukları durumdan kurtulmak isteyen, sosyalleşmek ve bir spor dalı ile ilgilenmek isteyen kim varsa gelsinler biz onlara ücretsiz uçuş eğitimleri verelim. Bu taşın altına hepimiz elimizi koymalıyız. Samsun Uçuş Kulübü olarak bu gençlerimize çağrımızdır, hiç bir masraf yapmadan onlardan hiç bir beklenti içinde olmadan onlara ücretsiz olarak uçuş eğitimleri vereceğiz. Gelsinler bizi bulsunlar." dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

SONRAKİ HABER

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: Hazırlıklar tamam harekete geçiyoruz

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir: Hazırlıklar tamam harekete geçiyoruz